BEM-BİR-SEN, kadına şiddete dur dedi

BEM-BİR-SEN, kadına şiddete dur dedi

Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şubesi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nce düzenlenen “Kadına Şiddete Sende Dur De” etkinliğine katıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nin Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Atatürk Meydanında gerçekleştirdiği etkinlikte kadına şiddete dikkat çekilirken, katılımcılar hazırlanan platforma ellerini boyayarak el bastı.

Etkinlikle ilgili bir değerlendirmede bulunan Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Necati Kahveci; “Kadına şiddete dur demek için Büyükşehir Belediyemiz tarafından düzenlenen etkinliğe Bem-Bir-Sen Kahramanmaraş Şubesi olarak katılım gösterdik. Büyükşehir belediyemizin sosyal sorunlara yönelik çalışmaları takdire şayan… Toplumumuzda kadına şiddet büyük bir yara haline geldi. Oysaki hayatın yükünü beraber omuzlayan kadın ve erkek yine doğru bir şekilde iletişim kurarsa hem birlikte mutlu olurlar hem de birlikte daha güçlü olurlar. Şiddet hiçbir şekilde çözüm değil bilakis çözümsüzlüktür. Bizde bugün Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği etkinlikle bunu bir kez daha hep beraber dile getirmiş olduk.” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co