Belediyelerin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürleri Pazarcık’ta

Belediyelerin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürleri Pazarcık’ta

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve ilçe Belediyeleri Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlerinin aylık istişare toplantısı bu ay Pazarcık ilçesinde gerçekleştirildi.

Pazarcık Belediyesi’nin ev sahipliğinde Pazarcık ilçesi Atatürk Parkında gerçekleştirilen toplantıya Kahramanmaraş Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halit Uğur, Basın İlan Kurumu Müdürü Soner Kavak ve Pazarcık Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Abdurrahman Akbaba konuk olurken Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Cengiz Berberoğlu ve tüm ilçelerin basın ve halkla ilişkiler müdürleri katıldı.

‘’Katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür ederek’’ konuşmasına başlayan Pazarcık Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler müdürü Hüseyin Mutlu Tutak konuşmasını şöyle sürdürdü; “İlk olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde ve ev sahipliğinde başlayan istişare ve koordinasyon toplantımız her hangi bir aksamaya meydan verilmeden düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Her ay bir ilçemizde gerçekleştirilen bu toplantılarla, belediyelerimiz arasındaki koordinasyon, iletişim ve istişare ortamı her geçen gün daha da güçlenmektedir, ilçelerimizin tanıtımı yapılmaktadır, belediyelerimiz arası işbirliği, belediyelerimizle medya ilişkileri ve şehrimizin tanıtımı noktasında atılacak adımlarda gündemimizde yer almakta ve değerlendirilmedir, bu toplantılarımız inşallah bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada aksamadan devam edecektir” dedi.

‘’İstişare ve İşbirliğinin önemine’’ vurgu yapan Kahramanmaraş Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halit Uğur ise konuşmasında; “Basın Müdürlerimizle her ay düzenli olarak bir araya geliyoruz, istişarelerde bulunuyoruz, bu süreçte önemli aşamalar kat ettiğimize inanıyorum. İlçelerimizi ziyaretlerimizde ilçelerimizi daha yakından tanıma imkanı buluyoruz, Pazarcık ilçemizdeki bu güzellikleri bu ziyaretimizde görmüş olduk. Toplantıların hayırlı ve devamlı olmasını diliyorum. Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a ve Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Hüseyin Mutlu Tutak’a bu ay ki toplantımıza ev sahipliği yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür çok ediyorum” dedi.

Basın İlan Kurumu Müdürü Soner Kavak ise: “Toplantılar hem kaynaşma hem de bilgileri tazeleme ve güncelleme açısından çok önemli emeği geçenlere ve bu birlikteliği sağlayanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Katılımcı Basın ve Halkla ilişkiler Müdürleri Pazarcık ilçesinde Kartalkaya Barajı, Bisiklet ve Yürüyüş yolu ile Atatürk Parkını gezdiler ve beğenilerini ifade ettiler.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden toplantı sonunda Pazarcık Belediyesi adına Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Mutlu Tutak tarafında günün anısına ilçe tanıtım broşürlerinin de içerisinde olduğu birer hediye paketi takdim edildi, çektirilen toplu hatıra fotoğrafı sonrası toplantı sona erdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co