Belediye Kamyonu

Belediye Kamyonu

Belediye Kamyonu

Devletine milletine bağlı – çalışkan Türk halkının verdiği vergilerle alınan iş makinaları ile Doğuda belediyeler hendek kazdı.. silah taşıdı.. patlayıcı taşıdı.. vatan evlatlarının canını yaktı..

Cenaze arabasında ve Başkanın makam aracında PKK silah taşıdılar..

Sokaklara mayın döşeyerek polis ve askerimizi şehit ettiler..

Devlette bağlı vatandaşları baskı altında tutarak , güç ettirdiler..

Benim verdiğim vergimle PKK’lıya maaş ödediler, Mermi alıp Askerimi Polisimi şehit ettiler !.. yetmedi benim kaynaklarımı teröre himmet parası verdiler..

Benim kıt aklım almıyor alan biri varsa lütfen bana söylesin..

FETÖ terör örgütüne selam vereni önce göz altına alıyoruz sonra ceza evine gönderiyoruz.. Peki milletin vergisi ile alınan belediye kamyonu ile 12 ton patlayıcı yükleyerek 11 Polisimizi şehit eden, 78 polisimizi yaralayan belediye başkanı ve müdürleri hakkında niye işlem yapmıyoruz ?  ben bunu anlayamıyorum, anlayan biri varsa bana söylesin !..

Çocuğunu FETÖ okuluna verdin, FETÖ ‘ye para gönderdin, onlara yurt yaptın, okul yaptın, mütevelli heyetinde bulundun, dernek üyesi oldun  diyorlar göz altına alıyorlar, milletimiz eyvallah diyor, peki HDP’li belediyelere ne diyeceğiz ?

FETÖ’cusun diyorsun ,Göz altına alıyorsun, cezaevine gönderiyorsun eyvallah diyoruz..

Peki : Çalışıp kazandığım paramı devlette vergi olarak veriyorum.. Devletimiz bu paraları HDP’li belediyelere gönderiyor.. onlar ne yapıyor ?…

Onlar ne yapıyor: Dağdaki PKK’lılara maaş veriyor.. silah alıyor, patlayıcı alıyor, hendekler kazıyor, cenaze arabasında silah taşıyor, belediyenin hafriyat kamyonunda patlayıcı ile canlı bomba eylemi yapıyor 11 şehit 78 yaralı veriyoruz, suçlular elini kolunu sallayarak geziyor anaların gözü yaşlı babalar ise kan ağlıyor..  kamyonu veren hainlerin , bunların hiç  suçu yok mu ?

27 yıl ağır ceza mahkemelerini takip eden bir gazeteciyim, TCK çok iyi bilirim. Cizre de dün meydana gelen o hain saldırıdan sonra, Belediye başkanı, Fen işleri Müdürü Şefi 11 kişinin ölümünden sorumlu 78 kişinin yaralanmasından sorumlu olarak idamla yargılanmak üzere göz altına alınarak ceza evine gönderilmesi gerekir !

Belediye kamyonuna bu kadar patlayıcı yüklenecek, resmi plaka ile polise yaklaşacak sonra da patlatacak bundan PKK sorumlu olacak ? belediyemiz temiz ! öyle mi ? siz buna inanıyor musunuz ? ne dersiniz ?  inanıyorsunuz ?..

Bu olan üstü hal ve Kanunlar, PKK ve HDP’li belediyelere işlemiyor mu ?

Buradan Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım, Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanımız Efkan Ala ‘ya sesleniyorum..

Hakim ve Savcılarımıza sesleniyorum: Türkiye Cumhuriyeti Devleti Kanunları HDP’li belediyelere işlemiyor mu ? işliyorsa lütfen gereğini yapın !

Bugün Türkiye de herkes kabul ediyor ki FETÖ- PKK ve diğer örgütler aynı elden yönetilen terör örgütü – HDP ise siyasi kandı, çünkü PKK ile FETÖ ile arasına mesafe koyamıyor.. bir siyasi parti de olsa herkes terör örgütü ile aynı yerde görmektedir..

Bankasya’ya para yatırdın diye insanımızı göz altına alıyoruz, hatta tutuklanarak cezaevine bile göndere biliyoruz..

11 Polisimizi şehit eden, 78 polisimizi yaralayan PKK ve onun destekçisi belediye başkanı ve sıralı müdürlerini niye göz altına alamıyoruz..?

Ben bu işleri anlayamıyorum, kıt aklım yetmiyor yeten varsa bana söylesin !..

HDP ve Belediyeleri, Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunlarının üzerinde bir yapıya mı ? sahip ! niye bunlar hakkında bir işlem yapılmaz ?..

Kanunlar : sadece bize mi ? işliyor !..

Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunları artık : Terör örgütüne açıktan destek veren, kamyonunu, cenaze arabasını başkanın makam arabasını veren HDP’li belediyelerde işlesin yeter artık diyorum..

Bir cinayete yardım ve yataklık yapan, katili cinayette teşvik eden, ona para ve güç veren, eline silah vererek git şunu vur diyen kişi azmettirici cinayetten aynı cezayı alır..!

PKK’lı belediye başkanlarına hiçbir ceza yok, soruşturma yok, kovuşturma yok, bu nasıl bir sistem ben bunu anlayamıyorum..

Yazık bu milletin verdiği vergilere yazık, çalışıp üretip vergi veren insanlara yazık, kendi paramızla kendi kendimizi vuruyoruz.. benim verdiğim vergi ile polisimizi askerimizi şehit ediyoruz.. milletin malı ile milletimiz öldürüyoruz..!

Benim verdiğim vergi ile makam aracı alan HDP’li belediye PKK silah taşıyor, cezası şimdilik yok, soruşturma bile yok böyle bir iş olamaz ben bunu kabul etmiyorum.. kıt aklım ermiyor eren varsa söylesin bana !..

Aklımda ermiyor,

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co