Belediye Başkanlığına Adayım !

Belediye Başkanlığına Adayım !

Ufukta erken seçim var 22 Kasım 2015 gibi görülüyor ama ben milletvekilliği için değil, 2019 da yapılacak belediye başkanlığı için bugünden aday olduğumu ilan ediyorum..

Nereden çıktı demeyin !

11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif geldi.. bugün güzel sözler yazmak isterdim ama bu belediye başkanlığına adaylık söz konusu olunca :  bugün kendi reklamımı yapacağım.. yapacaklarımı, yakınlarıma sağlayacağım rantı sizlere anlatıyorum..

Türkiye de benden açık sözlü belediye başkanı adayı bulamazsınız !..

Belediye başkanı seçildiğimi gün :

Milletin anasını ağlatacağım !..

Çarık- Çürük, partinin önünden geçen takla atan, emekli, ölmek üzere olan, bir ayağı kabura girmiş ne kadar yalaka varsa hepsine belediye de iş vereceğim, hem de yüksek maaş’la.. onları son gününde  mutlu ölmelerini sağlayacağım..

Bizim partiden Meclis üyesi seçilen kişilerin, parti içindeki yakınlarına, çocuklarına belediyemizde iş imkanı ! belediyemiz halka hizmet etmeyecek , yalakalara hizmet verecektir.. bugün bunu açık sözlülükle yazıyorum, bu yazım taahhüt olarak saklaya bilirsiniz..

Seçim sürecince bizimle çalışan herkesin çocuğuna iş imkanı vereceğim..

Belediyenin matbaa işlerini, yakınlarına, dostlarıma, partinin yalakalarına, yandaşlarıma, en az 5 kat fazla ücretle vererek onların para kazanmasını sağlayacağım..!

Bu dönem zenginlerini ortaya çıkarmam gerekiyor..

Belediye’nin inşaat işlerini : Partimizden aday adayı olan müteahhitlere vereceğim üstelik seçim harcamasını çıkarsınlar diye en az iki katı ücretle vereceğim..

Partimiz beni aday gösterirse : İlan reklam işlerini, abone işlerini, yandaş medya , yada beni Türkiye’de en iyi çalışan belediye başkanı seçen gazetecilere vereceğim..

Benimle birlik olan gazeteci ihya olur, bana ters düşeni bertaraf ederim, yakarım ben adamı.. bu şehirde yaşama hakkı vermem..

Para kazanmak için yanıma gelen partilim, yalakalarıma istediklerini vereceğim..

Benden öyle köklü proje beklemeyin hiç birini yapmayacağım , tüm gelirimizi yandaşlarıma, yalakalarıma dağıtacağım.. hizmet bunlarla olur..

Bizi alkışlayanlara : seçim öncesi bir paket , Ramazan ayında bir paket, kışın ise odun kömür vereceğim ki , benim gibi odunu belediye başkanı seçsinler !..

Kahramanmaraş halkına hizmet yapmayacağım belediye imkanlarını etrafımı saran yalakalarıma vereceğim.. bu halk hizmete laik değildir !..

Benim yalakam olan herkesi zengin edeceğim: bir eli yağda bir eli balda yaşayacak..

Halkın canı cehenneme ! ben bu halka hizmet etmem kardeş.. partili ve etrafımdaki yalakalara hısım akrabaya hizmet ederim..

Gaziantep ve başka illeri bana örnek göstermeyin: ben belediye kaynaklarını en az 5 bin kişiye maaş olarak vereceğim..

Kültür hizmetlerini çok iyi yaparım: yandaşlarımın çalışmasını bastırım, kitaplar yaparım, yalakaların para kazanması için doğrudan teminle en az 5 kat fazla fiyatla yaptırım..

Belediye başkanı adayı olursam bunun çok daha fazlasının yaparım isterseniz noterden taahhüt verebilirim..

Türkiye’nin en iyi belediye başkanı ben olacağım: Bravo diyenlere yağ – bal yağdıracağım eski kasaba belediye başkanlarına iş aş, olmadı kızlarına oğullarına iş aş, olmadı yakınlarına, Belediye meclis üyelerinin çocuklarına yakınlarına, Partimizin önünden geçip selam veren herkese iş aş vereceğim.

Bende proje çok : zehir gibi kafa var ama, hizmet yönünde kullanmıyorum, belediye kaynaklarını dostlarıma aktarıyorum, bunu inkar edenlerin Allah elinden alsın diye bed dua mı ? da bugünden yapıyorum..

Sevgili dostlarım: Çevre yolları, alt geçit , üst geçit diye bana sormayın, ben yandaşlara iş verim.. onlara aş ekmek verim, halka hizmet yapamam belediye kasasını soymakta benim üzerime başkan olmaz olamaz..

Maraş tarihinde belediye en iyi soyan başkan ben olacağım, partimiz bize görev verirse siz o zaman görün beni soygun nasıl olur muş ?

Hırsızlık ve soygun projelerimi bir günde anlatırsam yarın ne yazacağım bugünlük bu kadar yeter diyorum görüşmek üzere

“Bu yazımdan ders alan almıştır”

İyi günler..

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co