BEBEK KATİLİ İSRAİL!

BEBEK KATİLİ İSRAİL!

Katliamlarına kılıf arayan İsrail Gazze’ den atılan çok basit füzelere karşılık tonlarca bomba yağdırdı. Üç İsrailli gencin kaçırılıp öldürülmesi de tam bir muammadır. Kana susamış bu zihniyet üç gencini feda edebilir. Kendilerinin yapmadığı da söylenemez. Katliamlara Arap dünyasından hiçbir ses yok. Tek yüreği yanan ateşkesin sağlanması için gayret eden Türkiye’dir.

Arap dünyasının sesi çıkmaz çünkü Osmanlı idaresinden sonra batının iş başına getirdiği kukla idarecilerdir. Şili ve Venezuela’ yı yüreğimle kutluyorum. İsrail katliamlarına çok sert tepki verdi. Venezuela İsrail Büyükelçisini sınır dışı etti Şili tüm ticari ilişkilerini kesti.

Filistin’de gönüllü Doktor Norveçli ProfesörMads Gilbert “ Şecaiyye’ nin her yeri enkaz ve ceset dolu” diyerek endişelerini dile getiriyor. “Uluslar arası topluma yazıklar olsun diyor”  Rabbim İman nasip eylesin.

İnsanlıktan nasibini almamış Yahudi güruhu zulmünüz kemale erdi. Akıttığınız o bebek kanında boğulacaksınız inşallah.

Kadın çocuk demeden katliam yapan İsrail in hunharca katliamlarından yaralı kurtulan beş yaşındaki çocuk her şeye rağmen elinde çikolatasını bırakmıyor bir başka yaralı çocuk pijamamı kesmeyin yeni alındı diyor. Bu manzaralara yürek dayanmıyor. Allah-ü Teâlâ yardımcıları olsun. Bugün bir şiirimle yazıma nihayet veriyorum.

YÜREK DAĞLIYOR…

Utan Dünya utan seyirci kaldın

Filistin ağlarken uykuya daldın

Çocuklar ölürken ibret mi aldın

Can evim Filistin yürek dağlıyor

 

Yarab; gelsin artık ebabil kuşlar

Gerilse sapanlar yetmiyor taşlar

Bombalar yağıyor ayrıldı başlar

Can evim Filistin yürek dağlıyor

 

Diyor ki; kesmeyin pijamam yeni

Körpe bedenlerin kan revan teni

Yahudi milletin bozuktur geni

Can evim Filistin yürek dağlıyor

 

Müslüman âlemi birlik olmazsa

Yürekten gelipte yaram sarmazsa

Sonra pişman olma zaman kalmazsa

Can evim Filistin yürek dağlıyor

İ.İNAL

Muhabbetle…

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co