Bayrak Terör Örgütü !..

Bayrak Terör Örgütü !..

Bayrak Terör Örgütü !..

Türkiye içinde bir çok terör örgütü vardı.. bütün bunlar yetmedi üzerine de bir bayrak terör örgütü eklendi !.. BTÖ

Türkiye her gün yeni bir olaya sahne oluyor..

Herkes bir film çeviriyor, vatandaş ise izliyor..

Sabah gazeteyi almak için garajı vardım: Simsar “Abi hangi terör örgütüne üyesin!” diye bir soru sordu ! dondum kaldım.. ne demek bu ?

Önce şaka yaptığını sandım ! ve “ Bizi teröristlere mi benzetiyorsun ? “ diye sorduğumda o simsar bana :

Abi hangi taraf olduğunu öğrenmek istedim.. PKK yetmiyordu bir de Bayrak Terör Örgütü çıktı başımıza ! “ dediğinde kafam tam karıştı..BTÖ bu da nereden çıktı.. dedim..

Simsar sordu bana  : Niye geldin ?

Bende : Ankara arabasında gazetemiz var onu alacağım, dedim..

Simsar: “ Çok beklersin, Bayrak Terör Örgütü Keskin de yol kesti, araçları yakıp yıktı otobüs bir saat gecikmeli gelecek ! dediğinde olayı çözdüm..

İki günden beri doğu arabalarının Kahramanmaraş’a gelmediğini, gelenlerin ise üzerine bayrak takarak “BTÖ saldırılarından canını kurtarmaya çalıştığını!” söyledi.

Doğuda Bayrak takanı PKK öldürüyor, batıda bayrak takmayanın BTÖ dövüyor, araçların camını kırıyor, yakıyor yıkıyor , nerede bu devlet !” diye bana sordular.. işin doğrusu ben cevap veremedim, veren varsa buyursun ?..

PKK ne yapıyor doğu da gördüğü batı illerine ait araçları yakıyor yıkıyor, vatandaşımızı öldürüyor.. doğuda Türk Bayrağını taşımak yürek ister !

Batıda ise : Bayraksız gezmek yürek ister ! vatandaş iki derede bir arada kaldı !..

Bayrak Terör Örgütü ise : Bayrak asmayan araçların camını kırıyor, Doğu plakalı ise vatandaşı dövüyor aracının camlarını kırıyor, yakıyor yıkıyor ? fark ne ? bana söyleyin farkı ne ?

Türkiye Cumhuriyeti devleti iki örgüt arasında kaldı.. Doğa ve Batı da terör olayları !

Devlet PKK ile mücadele ederken bir de Bayrak Terör Örgütü başımıza çıkı verdi.. örgüt üyelerini biliyorsunuz yazmama gerek yok..

Eve telefon açtım, balkondaki bayrağı hemen indirin diye çocuklara talimat verdim..

Çünkü ben “Bayrak Terör Örgütü” üyesi olmak istemiyorum.. onun için evimin balkonunda dalgalanan al yıldızlı bayrağımı indirdim..! ben devletin yanındayım..

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki bir santim metre kara toprak benim için kutsaldır.. Kürt’ü Alevisi, Sünnisi Türkü, Lazı, Abazası, 750 bini aşan yabancı uyruklu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının malı canı menim için kutsaldır..

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkesine sahip çıkması gerekiyor..

Bu ülke ne PKK ya ne de BTÖ bırakılmayacak kadar değerli dir. Gerektiğinde canımızı vermeye hazırız.. ama biri ülkemizi ayrıştırmaya çalışıyor..

Şehit cenazelerini sözde protesto eden BTÖ üyeleri, kandile bayrak dikeceklerini söylüyorlar. Oysa oraya bayrağı hükümet diker, “ Kemal Kılıçtaroğlu gel başbakan ol dediği zaman “Hayır” diyen, hükümet ortağı ol bakanlıkları al değinde “ Hayır” diyen hükümeti kuralım dışarıdan destek ver dediğinde “ Hayır” diyen ve CHP kapıları kapayan, Sonra Ak Partiye tüm tekliflere hayır diyerek kapıları kapatan, yasa gereği HDP’lileri bakan yapan bakan olsunlar diye tüm tekliflere hayır diyen Devlet Bahçeli’ ye sorsunlar bakalım o ne diyecek ?” kandile bayrak nasıl dikilirmiş?

Yolda vatandaşın arabasının camını kırarak kandile bayrak dikilmez..!

PKK ve eşittir BTÖ ikisi de aynı ? ikisi de yakıp yıkıyor arada fark ne ? diyen garaj esnafı endişeli ve tüm bu olup bitenlere öfke ile bakıyor..

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy veren yüzde 52 vatandaşımız, sesiz, Ak Partililer sesiz, Cumhurbaşkanı ve Başbakan’a hakaret edenlere :” Dur bakalım sen benim oy verdiğim kişiye hakaret ediyorsun dolayısı ile bana hakaret ediyorsun diyemiyorlar” sessiz.. kalıyorlar.. Bu ülkede suçlular kadar suçsuzlarda artık sesini çıkarmalı !

MHP ve CHP’liler: “ Tayyip gitsin, terörü Tayyip çıkarıyor !” diyorlar..

Ak Partililerde : “ Terörü MHP ve CHP çıkarıyor, Kemal Kılıçaroğlu ve Devlet Bahçeli bu ülkeden gitsin!” demediği sürece tam yükü yüzde 52 oy veren vatandaşın üzerine yıkıyorlar..

PKK aracı ile gıda maddesi götüren belli, nakliye uçakları ile silah atan belli, bütün bunlara rağmen siz körü körüne Tayyip diyorsanız Allah sizi ıslah etsin !..

Bende söylüyorum: Ak Parti 7 Haziran da 450 milletvekili ile iktidara gelse bugün ülkemizde ki olaylar olmazdı.. güçlü hükümet olsa bugün bu olaylar olmazdı..

Kandile iki uçak kalktığı gün Almanya Kahramanmaraş’taki Patroitlerini çekip götürdüğünü görmüyorsanız, Nakliye uçakları ile PKK silah ve patlayıcı madde atıldığını göremiyorsanız.. söyleyecek bir sözüm yok..

Türkiye’nin Türklerden başka dostu olmadığını görerek anlayamıyorsanız ne diyelim..

Allah akıl fikir versin

Bayrak Terör Örgütü üyelerine Allah akıl fikir versin !

Bir yanda PKK yakıp yıkıyor, bir yanda Bayrak Terör Örgütü üyeleri yakıp yıkıyor..

Bizim tarafımız devlet tarafı ve BTÖ üye olmuyoruz..

Araçlara zarar veren BTÖ üyelerini kınıyorum..

Sizinde PKK dan bir farkınız olmadığını açıkça söylüyorum..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co