Bayazıt; “Milli Mücadele Bayramınızı kutlarım”

Bayazıt; “Milli Mücadele Bayramınızı kutlarım”

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt;

“Milli Mücadele Bayramınızı kutlarım”

 

Ankara da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt, “Çetelerin 22 gün 22 gece süren milli mücadele zaferi ile kazanılan şanlı günümüzü kutluyorum” dedi.

Ankara da yaşayan Kahramanmaraşlılar olarak doğup büyüdüğümüz topraklarımıza eğitime destek olarak kurduğumuz vakfı kanalı ile hizmet etmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Mahmut Bayazıt: “12 Şubat Edik Dergisini bu yılda çıkardık. Ankara da Kuşluk Yemekleri ile ayda bir de olsa Ankara da yaşayan Kahramanmaraşlıları bir araya getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Bayazıt: “Bugün zafer ekonomi ile sanayi ile çok çalışarak dünyaya mal satarak, tüketim toplumu değil, üretip satan toplumlarla kazanılacağını biliyoruz. Bu sebeple eğitimli gelecek nesil için eğitim diyoruz, üretim diyoruz.

Ankara da Üniversite kazanan gençlerimize burs vererek eğitime destek oluyoruz bu sebeple bugün ilimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıl dönümü sebebi ile Kurtuluş Heyecanını bir kere daha yaşadığımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

Güçlü çalışma azmini her zaman gördüğüm Maraşlı Sanayici ve İş adamlarımız her şeye rağmen yatırıma devam etmeleri bizlere heyecan veriyor.

Bu vesile ile Kahramanmaraşlıların Kurtuluş Bayramını bir kere daha kutluyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co