Bayazıt: “12 Şubat Kurtuluş Bayramına Edik Dergisini çıkarıyoruz”

Bayazıt: “12 Şubat Kurtuluş Bayramına Edik Dergisini çıkarıyoruz”

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt

“12 Şubat Kurtuluş Bayramına Edik Dergisini Çıkarıyoruz”

 

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ankara da yaşayan Kahramanmaraşlıların kurmuş olduğu ve Ankara’ya Üniversiteye gelen çocuklara burs veren Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt ve yönetimi, Kahramanmaraş Gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Her yıl 12 Şubat Kurtuluş Bayramı “Çete Bayramında “ yayınlanan Edik Dergisini, Kahramanmaraş Eğitim Vakfı adına marka tescili yaptırdıklarını ifade eden Başkan Mahmut Bayazıt, Abdulhakim Eren, Levent Çuhadar, Mehtap Emirmahmutoğlu ile birlikte Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi haber merkezine nezaket ziyaretinde bulunarak, Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan ile bir süre sohbet etti.

SONY DSC

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı Mahmut Bayazıt, “ Kahramanmaraş Edik Dergisi bu yıl 112 sayfa veya daha fazla olacak dolu dolu çıkacak.. bu sebeple bizler vakıf yönetimi olarak güzel bir çalışma yaptık, Kahramanmaraşlı kardeşlerimiz güzel yazılar gönderdiler güzel bir dergi oldu.. Şubat ayının başında dağıtıma başlayacağız,” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi dağıtım ekibi tarafından şehrimizin her köşesine ulaşacak olan Edik Dergisi Kahramanmaraşlı okuyucuları ile buluşacağı günü bekliyor..

Sayfa düzeni, baskı çalışmaları devam eden Edik Dergisi dolu dolu çıkacağını söyledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co