BATININ DERDİ İSLAMİYET

BATININ DERDİ İSLAMİYET

Batının İslâm düşmanlığı hiçbir zaman bitmedi, bitmeyecek…

İslamiyet’i şiddet ve terör gibi göstermek için tüm kudurmuş halleriyle saldırıyorlar.

Batının ırkçı zihniyetinden kurtulması mümkün değildir. Dertleri Müslümanları kendi içinde birbirine kırdırmak, iç savaşlarla hem güçsüz düşürmek hem de silah baronlarının kasasını doldurmak.  Bunda da başarılı oldular. Tüm Müslümanların umudu olan Türkiye’nin ayakta durması ve bölgede güç kazanması batıyı rahatsız ediyor. Asırlardır uyutulduk. Batıyı medeni olarak gösterdiler, İslamiyet’i terörle özdeşleştirmek istediler, bunu bahane ederek Müslümanları sömürmeyi ve yok etmeyi kendilerine köle olmayı arzu ettiler.

Zalim batı İslamiyet’i zalim ve canice sunması en aşağılık iftiradır. Onlar görevlerini yapıyor, biz bir olmak zorundayız. İslamiyet’in olduğu yerde merhamet vardır, adalet vardır. Ceddimiz Osmanlı adaletiyle altı asırdan fazla ayakta kalmış fethettiği yerlere adalet ve merhametiyle mutluluk götürmüştür. İşte Batı yeni bir Osmanlı uyanışını hazmedemiyor. Türkiye üzerine her türlü kumpası kurarak kendi istekleri doğrultusunda bir devlet yapısı istiyorlar.

Gezi olayları ile bu emellerine ulaşmak istediler, başarılı olamadılar. On yedi yirmi beş aralık oyunları ile hamle yaptılar yine tutmadı. On beş Temmuz darbe girişimi ile işte oldu gibi hayallere kapıldılar, çok şükür ki sadece hayalleri ile kaldılar. Darbeye direnen halkın büyük bir uyanışı ve şahlanması karşısında batı şaşırdı. Irak ve Suriye gibi arzu ettiklerine kavuşamayınca çılgına döndüler. Haçlı ordusuna hizmet eden PKK, YPG, PYD; FETÖ, DEAŞ ve kendini aydın sanan karanlıklara batmış zavallılardır. Haçlı zihniyetinin her türlü saldırılarına karşı çok dikkatli olmalıyız. Merhametten eser olmayanlardan her türlü canavarlık gelir.

Türkiye’yi karıştırmak için ellerinden geleni yapacaklardır on altı Nisan’da yapılacak seçimleri sabote etmek için var güçleri ile çalışıyorlar, hayır çıkması için batı ittifak etti. Batı için en büyük silahı terördür. İslamiyet’i zayıflatmak içinde Müslümanları terörist göstermek, bunun için yeni senaryolar peşindeler. Türkiye’yi Müslümanların kalesi olarak gören batı tüm hesaplarını Türkiye üzerine yapmaktadır. Bunun da başında ABD vardır.

Batı İslamiyet’in yayılmasına ve Türkiye’nin büyümesine engel olamıyor. Buna engel olabilmek için her türlü melanetliği yapacaktır. On altı nisandaki kararımız evet de olsa hayır da olsa çok uyanık olmalıyız. Batı bizi birbirimize düşürmek için kendi araların da ittifak ediyor.

Son günlerde Almanya’nın Hollanda’nın Avusturya’nın faşist tutumu bunun en somut misali değil midir?

Ey batı! Hayır çıkması için ne yaparsanız yapın, bu aziz millet en doğru kararı verecektir. Verdiği bu kararda size Osmanlı tokat’ ı gibi inecektir.

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

“BATININ DERDİ İSLAMİYET” için bir cevap

  1. Hasan Güler dedi ki:

    Tebrikleri mizi sunarı z..
    Mukemmel bir yazı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co