BATI VE TAŞERONLARI PUSUDA

BATI VE TAŞERONLARI PUSUDA

Batı Türkiye’deki istikrarı ve gelişmeyi önlemek için her kepazeliği yapıyor. Buna destek veren içerdeki taşeronlar…

16 Nisan referandumda hayır çıkması için Batı söz birliği etmiş ve pusuda bekliyor. Eğer ki; hayır çıkarsa batı Türkiye üzerindeki baskıyı artıracak. Cennet mekân Abdülhamit han hazretlerine “kızıl sultan” yaygarasını kopardıkları gibi Recep Tayyip Erdoğan içinde “diktatör” algı operasyonuyla halk Erdoğan’ı istemiyor. Biz Türk halkının yanındayız, demokrasiden yanayız diyerek birçok yerde olay çıkartarak halkın maneviyatını da istismar ederek, ülkede bir iç savaş çıkarma hesapları yapıyorlar. Unuttukları bir şey var ki Türk halkı algı operasyonlarına karşı dimdik durarak direnç gösteriyor.

Son olarak Ülker reklamlarının algı operasyonunu da bozdu. Reklamda verilen darbe mesajlarına duyarlı halk tepki gösterdi. Hala darbeden medet umanlar boş durmuyor. “Su uyur düşman uyumaz” sözü ne kadar doğru, çok uyanık olmalıyız. Bizi birbirimize düşürmek isteyenlere fırsat vermeden bir olmak zorundayız. Ne diyordu Ülker reklamında? Hesaplaşma zamanı. Neyin hesabı? Hain!

Acılar seni bulacak! Diyor bu millete acı vermek isteyen hain acılara boğulur… Burası çok daha önemli “evini folyo ile kaplı bulacaksın” kelimelerinin baş harfleri EFKB bunun ateşleyici düzeneğinin kapsülü olduğu anlaşılınca nasıl hain bir mesajla korku verdikleri açıkça ortaya çıktı. Erdoğan’ın evi işaret ediliyordu.  Reklamdaki ses tonu ayrı bir mesaj futbol sahasında direğe bağlama ise hesaplaşma ve toplu katliam işaretini veriyordu. Başka bir mesaj “küçük kardeşler abileri ablaları kurtaracak” böylelikle içerdeki hainlere moral veriyorlardı.

Uyanık olacağız en az 17 Nisan sabahına kadar gerekirse uyumadan nöbet halinde olmak durumundayız. Aklı benliği ülke düşmanlarının elinde olanların nerde ne zaman ne yapacakları belli olmaz. Çünkü vicdanları erimiş akılları din istismarcıların elinde olan kuklaların, ben bittim beni bitirenlerde bitsin hesaplarını yapıyorlar. Türkiye ve İslam âleminin düşmanlarının hesabı, Türkiye’nin güçlenmesinin önüne geçmek. ABD ve AB kendine muhtaç her dediğini yapan bir Türkiye istiyor. Bilsinler ki Türkiye eski Türkiye değil…

Türkiye’nin Batıya “hayır ”demesi ve dik duruşundan rahatsız olanlar referandumda hayır çıkması planlarını uygulayacaklarını sanıyorlar. 16 Nisan’da “evet” çıkması halinde kararlar süratle alınacak. Böylelikle siyasi istikrar olacak. İstikrarın olduğu ülkenin ekonomisi güçlenir. Koalisyon pazarlıkları ile beyhude geçen zamanlar önlenecek.

AKP iktidarına kadar 57 hükümet kurulmuş yaklaşık ömürleri 16-17 ay kadar, kısa bir sürede kim ne yapabilir? Başkanlık sistemiyle milletin seçtiği beş yıl hizmet edecek. Güçlü hükümetle siyasi istikrar hizmetlerin yolunu açacak, ekonomi canlanacak. Evetle küresel güçlerin vesayetleri son bulacak. Egemenlik, milletin olacak.

Ordu yargı, bürokrasi yasama ve yürütmeye müdahale etme imkânı ortadan kalkacak, işlerine geldiğinde muhtıra ve darbe çığırtkanlığı yapanların sesi kesilecek.

Herkesin görüşüne saygım vardır. Şu gerçeği bilmemiz lazım ki hayır oyları ülkeyi çökertmek isteyen, teslim almak isteyen ülke düşmanlarının işine yarayacaktır.

Soylu millet 16 Nisan’da en doğru cavabı verecektir.

Rehavete düşme yok. Dik durup uyanık olacağız…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co