BATI TERÖRÜN HAMİSİ

BATI TERÖRÜN HAMİSİ

Ey Batı! vicdan yoksunu, kör batı. Terör kendilerini vurdu mu avaz avaz bağırır, başka bir ülkede özellikle Türkiye’de terör eylemi olduğunda sesi çıkmaz.

Teröre karşı en meşru savunmamızı yaptığımızda ise endişelenen ikiyüzlü batı; PKK’nın savunucusu, meclisin yüz karası HDP Milletvekillerinden soruşturma çerçevesinde gözaltına alınmalar olunca yine endişelenmeye başladılar. Siz endişelenmeye devam edin. Sizin meclisinizde terör savunucuları yok! Eğer ki olsa idi çoktan tutuklayıp en ağır cezayı vermiştiniz. Bununda adı hukuk olurdu değil mi? Biz yapınca hukuk değil öyle mi? Ey Batı! Siz kendi işinize bakın, bize de hukuk ve demokrasi dersi vermeye kalkmayın! HDP ’li vekillere dokunulunca PKK yine Diyarbakır’da sivilleri hedef alarak katliam yaptı. Sesiniz çıktı mı? Ey Batı! Neden sesiniz çıkmaz?

Size sesleniyorum!  Sizin meclisinizde açıkça PKK terör örgütüne “sokağa çıkın” diyerek elli kişinin ölümüne sebep olan dağlıca saldırısından bir gün önce “PKK kazanacak Türkiye kaybedecek” nutukları atan Selahattin Demirtaş’ınız var mı? Bu PKK savunucusu Demirtaş “ PKK cenazesine gitmeyen HDP milletvekillerine soruşturma açacağım” diyerek PKK’lı olduğunu göstermedi mi?

“Sırtımızı YPG ve PYD’ ye yaslıyoruz, bundan sonrada yaslamaya devam edeceğiz” diyerek PKK terör örgütünün savunuculuğunu yapan Figen Yüksekdağ’ınız var mı?

Binlerce kişinin katili olan PKK için “Avrupa PKK’ yı terör listesinden çıkarmalı, böylelikle Kürtler kendi toprakları için daha rahat savaşacaktır” açıklaması ile kendi yaşadığı ülkeye düşmanlık eden Sırrı Süreyya Önder gibi vekiliniz var mı? Terör örgütüne “PKK kahramandır. Avrupa’da PKK YPG kahraman gibi görüyor” diyen İdris Baluken gibi vatan düşmanınız var mı?

Sizin meclisinizde “bizim bir ailemiz, aşiretimiz vardır. O da Kürdistan’dır. Yüzümüzün dönük olduğu bir yıldız var Öcalan’dır” diyerek terörist başını öven Selma Irmak gibi vekiliniz var mı?

Öcalan için “bizi yaratan” ifadesini kullanıp dini aşağılayan PKK cenazelerinde boy göstererek terörist olduğunu açıkça sergileyen Nursel Aydoğan’ınız var mı?

Terör örgütü PKK’yı yücelterek “PKK’nın öyle bir gücü var ki; sizi tükürüğü ile boğar” diyerek seksen milyonluk bir ülkeye hakaret eden Abdullah Zeydan’ınız var mı?

Şoförünü terör örgütünün dağ kadrosundan tercih eden Leyla Birlik’ iniz var mı? Hangisini yazayım? Cevabınız hayır değil mi? Olsa ne yapardınız? Dünyayı dar ederdiniz.

Çünkü teröre taviziniz yoktur. Doğru, olması gerekende budur. Öyleyse ahkâm kesmeyi bırakın! Türkiye hukuk devletidir. Kanunlar çerçevesinde kim olursa olsun cezasını çekecektir. Türkiye’nin yaptığı en meşru hakkıdır. Almanya açıklamaları ile gerilim yapıyor ve terörü kışkırtıyor. ABD aynı şekilde kim olursa olsun umurumuzda değil, nasıl küstahça açıklama yaparsanız yapın. Türkiye sizin müdahale edeceğiniz bir ülke değil. Türkiye üzerinde sinsi oyunlarınız tutmayacaktır. Bu aziz millet bu oyunu da bozacaktır. Türkiye geçmişte olduğu gibi yedi düvelle mücadele etmesini iyi bilir.

Türkiye’nin içeride de, dışarıda da terör örgütleri ile mücadelesi durmayacaktır.

Bunu kafanıza iyi yerleştirin…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co