Bastırmacı gazetemizi ziyaret etti

Bastırmacı gazetemizi ziyaret etti

MHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Mustafa Bastırmacı, Gazetemizi ziyaret ederek, “Ben, Kahramanmaraş’ın adayıyım” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi Yazı işleri Müdürü Bekir Doğan, Genel Koordinatörü Niyazi Kara, Kahramanmaraş Gazetesi çalışanları ile bir süre sohbet ederek çalışmalarını anlattı.

Mustafa Bastırmacı,”Kahramanmaraşlı bu şehrin havasını teneffüs eden, tozunu toprağını yutan, Kahramanmaraşlı ile ağlayan onlarla gülen vekil adaylarını istiyorlar.

Mustafa Bastırmacı: “Ben halkın adayıyım, Kahramanmaraşlının adayıyım, Kahramanmaraş halkı ile il başkanı ve MHP yönetimde biri olarak yıllardan beri beraberim. Bu sebeple açık ve net söylüyorum. Evim Kahramanmaraş’ta işim Kahramanmaraş’ta ekmeğimi burada kazanıp burada yiyorum, aday olamazsam yine Kahramanmaraş’tayım” diye konuştu.

Kahramanmaraş gazetesi çalışanları ile sabah çay içip sohbet eden, çay simit ile hoş sohbet ettiğimiz Bastırmacı: “Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin, bizim için hakkımızda hayırlı olan o işi ona nasip etsin, tüm arkadaşlarım gibi teşkilattan gelen biri olarak MHP Kahramanmaraş adayı olacağıma inanıyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co