Başkan Yunus Güzel Terör Saldırılarını Kınadı

Başkan Yunus Güzel  Terör Saldırılarını Kınadı

Başkan Yunus Güzel  Terör Saldırılarını Kınadı

Kahramanmaraş Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı Yunus Güzel terör olayları ile ilgili bir açıklama yaptı.

Başkan Yunus Güzel açıklamasında şunları söyledi; “Hakkari’nin Dağlıca kırsalında ve Iğdır’da kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize saldıran bölücü terör örgütü PKK’yı bir kez daha nefretle kınıyorum” dedi.

Başkan Güzel, yaptığı açıklamada, şiddete ve teröre karşı toplumun tüm kesimlerinin duyarlılık göstermesi gerektiğini söyledi.

Yapılan insanlık dışı saldırıların toplumu derinden üzdüğünü aktaran Başkan Yunus Güzel, “Hakkari’nin Dağlıca kırsalında ve Iğdır’da kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize saldıran bölücü terör örgütü PKK’yı bir kez daha nefretle kınıyoruz.

Bilinmelidir ki birliğimizi, bütünlüğümüzü ve beraberliğimizi bozmaya yönelik yapılan bu hain saldırı bizleri bölemeyecek, aksine daha da sıkı bir şekilde birbirimize bağlayacaktır. Terör ve şiddetin geri dönülmez bir şekilde sona ermesi için, tüm toplum kesimlerini ve kurumları sağduyulu, sorumlu bir tutum ve söylem içinde olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

“Bizim ihtiyacımız olan tek şey, her zaman vurguladığımız birlik ve beraberliğimizin korunmasıdır” diyen Başkan Yunus Güzel, şunları kaydetti:

“Barış ve kardeşlik duygusunun yurdumuzda sonsuza kadar egemen kalmasını diliyor, Dağlıca’da, Iğdır’da hain örgüt tarafından gerçekleştirilen menfur saldırıda şehit olan kahraman askerlerimize, polislerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa, şehitlerimizin ailelerine, silah arkadaşlarına ve Türk milletine başsağlığı diliyorum dedi.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co