Başkan Vekili Aydın; “Hizmetlerin eksiksiz yürütülmesi için çalışıyoruz”

Başkan Vekili Aydın; “Hizmetlerin eksiksiz yürütülmesi için çalışıyoruz”

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Vekili Necati Okay’ın şehir dışında olması nedeniyle ilk Başkan Vekilliğini Ali Aydın’a verdi.

 

Aydın1

Dulkadiroğlu Belediye Başkan Vekili Ali Aydın’ı ziyaret eden gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Aydın, İlk Başkan Vekilliği’nin kendisine verilmesi hakkında şunları söyledi; Başkanımız Necati Okay, yeni dönemin ilk başkan vekilliği görevini tarafıma verdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Burada bize düşen görev başkanımız yokken belediye hizmetlerinin eksiksiz yürütülmesini sağlamaktır. Genç-yaşlı Kadın-erkek ve her türlü diğer farklılıkların ayrım yapılmadan bütünleştiği bir Büyükşehire bağlı ilçede, Belediye Başkan vekili ve meclis üyesi olarak hizmet etmek benim için büyük onurdur. Bu günün daha güzel kapılar açmasını temenni ediyorum. İnşallah Necati Okay Başkanımız ve ekibi                   Dulkadiroğlu’muzun kaderini değiştirecek, gelişime ve değişime uzanan kapıları hep birlikte açacağız. Seçim çalışmalarımızda özellikle vurguladığımız gibi MODERN BİR DULKADİROĞLU İÇİN, FİKREN RUHEN FİİLEN, birlikte çalışacağız. Böyle hizmet aşığı olan başkanımızın ve ekibinin yanında görev almak beni çok onurlandırmıştır. Belediyemizin kapıları asla kapanmayacak, tam tersine sonuna kadar açık olacaktır özellikler belirtmek istiyoruz. Dün İdrak ettiğimiz Regaip Kandili ve mübarek üç ayların ilçemize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlık âlemine hayırla vesile olmasını diliyorum. Durmak yok hizmete devam” diyorum dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co