Başkan Okumuş tüm hemşerilerine teşekkür etti

Başkan Okumuş tüm hemşerilerine teşekkür etti

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında yüzde 78,48 ile en çok “Evet” oyu veren Türkoğlu’lulara teşekkür etti.

Türkoğlu ilçesi, Türkiye genelinde yüzde 78,48 oy oranı ile yerini alırken, Kahramanmaraş’ta ise Merkez ilçeler hariç, en yüksek Evet oyu çıkaran ilçe oldu.

Başkan Okumuş yaptığı açıklamada, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasında en yüksek “evet” oyu verdikleri için, Türkoğlu’lu olarak büyük onur duyduk. Tüm hemşerilerime bu süreçte her türlü desteği verdikleri için teşekkür ediyorum.

Türkoğlu böyle ortak meselelerde ülkemiz, vatanımız, milletimiz söz konusu olduğunda birlik oluyor. 15 Temmuz da olduğu gibi, 16 Nisan da da birlik olup elinden geleni yapıyor. Türkoğlu bu bilinç içerisinde bu anayasa değişikliği referandumuna gitmiştir ve gereğini de yapmıştır.

Türkiye 17 Nisan itibarıyla yeni bir döneme girdi. Anayasa değişikliğinin kabul edilmesiyle Türkiye’de yeni bir dönem başladı. Türkiye çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. O siyaset mühendislerinin, vesayet odaklarının Türkiye’deki maşalarıyla artık Türkiye’deki siyaseti dizayn etme şansları kalmıyor. Artık Türkiye’yi istikrarsızlaştırarak, kaosa sürükleyerek, ekonomik olarak küçülterek, kendilerine muhtaç etme devri kapanmıştır. Allah’ım o pazarlıklarla yönetilen yönetim sistemini bir daha göstermesin.

Bir kez daha 16 Nisan da görevli sandık görevlileri, müşahitler ve partili, partisiz destek veren tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co