Başkan Okumuş, her gün bir mahallede

Başkan Okumuş, her gün bir mahallede

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ilçeye bağlı 44 mahallenin her gün farklı bir mahallesinde gezilerini sürdürerek vatandaşlarla bir araya geliyor.

Aynı zamanda mahallelerdeki yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Okumuş, vatandaşlarında istek ve taleplerini dinliyor.

İlçenin sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışan Başkan Okumuş, Mahalle gezilerinde, muhtar, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, yaşanan sıkıntıları ve taleplerini ilk ağızdan dinliyor. Tespit ettiği aksaklıkların giderilmesi için anında talimat veren Başkan Okumuş, çevresini saran çocukları da ihmal etmiyor.

okumuş her gün bir mahallede (4)

“Denetimlerimiz yol haritası oluyor”

Mahalle gezileri ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Okumuş, amaçlarının vatandaşla bir araya gelmek olduğunu söyledi. Sorunları yerinde görmek, ihtiyaç duyulan hizmetleri bizzat tespit etmek olduğunu belirten Okumuş konuşmasına; Yaptığımız denetimler hizmet üretirken bize aynı zamanda yol haritası oluyor. Yaptığımız ziyaretlerde, hangi mahallemizde ne gibi eksikler var, bunların öncelik sırası nedir, vatandaşlarımızın bir isteği, bir ihtiyacı var mı gibi soruların cevaplarını da alıyoruz. Hizmetlerimizi de vatandaşlarımızın önceliklerine göre programlıyoruz. Halkımıza hak ettiği hizmeti vermek için her zorluğu aşıp gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Okumuş, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mahalleleri ziyaret ederek halkla bütünleşeceklerini sözlerine ekledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co