Başkan Okay’dan Elbistan halkına geçmiş olsun mesajı

Başkan Okay’dan Elbistan halkına  geçmiş olsun mesajı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, hafta sonu Elbistan’da yaşanan ve bir çok vatandaşın hastanelere akın ettiği sağlık sorunu nedeniyle geçmiş olsun mesajı yayınladı.
Başkan Okay, Elbistan ilçesinde hafta sonu yüksek ateş ve baş dönmesi şikayetiyle bir çok vatandaşın hastanelere akın ettiğini hatırlatarak, “Şebeke suyundan kaynaklandığı tahmin edilen bu sağlık sorunu ile ilgili valiliğimiz, büyükşehir belediyemiz ve sağlık bakanlığımız gerekli incelemeleri yapmaktadır. Ben Elbistan halkına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.
Başkan Okay, mesajını şu şeklide sürdürdü; “Kuzey ilçelerimizden Elbistan’da bir çok vatandaşın yüksek ateş ve baş dönmesi şikayetiyle hastanelere başvurmasıyla ortaya çıkan bu önemli sağlık sorununda çok şükür ki her hangi bir can kaybı yaşanmamış ve ilgili kurumlarımız gerekli tedbirleri almışlardır. Şebeke suyundan kaynaklandığı tahmin edilen bu elim olayla ilgili valiliğimiz, büyükşehir belediyemiz ve sağlık bakanlığımız hassas çalışmalar yapmaktadır. Şebeke suyundan alınan örnekler incelenerek kesin sonuç ortaya çıkarılacaktır. Bu süreçte bir çok vatandaşımız ayakta tedavi edilerek evlerine gönderilmiştir. Çok şükür ağır vakalar oluşmamış ve tedbirler biran önce alınarak daha büyük bir sağlık sorunu oluşmadan gereken yapılmıştır. Ben Elbistan halkımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co