Başkan Okay’dan Başkan Kozak’a ziyaret

Başkan Okay’dan Başkan Kozak’a ziyaret

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay hayırlı olsun ziyaretine devam ediyor.

Başkan Okay’dan Başkan Kozak’a ziyaret

 

DULKADİROĞLU / Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay,  dördüncü kez başkanlığa seçilen İnşaatçılar Odası Başkanı Adnan Kozak’ı makamında ziyaret etti.

  Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ziyarette İnşaatçılar Odası Başkanı Adnan Kozak’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, kendisine ve yönetimine başarılar diledi.

  Ziyarette yaptıkları hizmetlerden kısaca bahseden Başkan Okay: “Bizler memleketimize belediye başkanı olarak hizmet ederken, şehrimizin gelişmesinde STK’ların da önemi büyük. Bu anlamda beraber istişare ederek şehrimizi kalkındırmak hepimizin görevi.

  İnşaatçılar Odası Başkanımız Adnan Kozak da dördüncü kez başkan seçildi. Bu bir başarının göstergesidir. Kendisini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İnşaatçılar Odası Başkanı Adnan Kozak da, Başkan Okay’a teşekkür ederek,  hizmetlerini yakından takip ettiğini, takdirle karşıladıklarını ifade etti.

İnşaatçılar Odası olarak şehrin gelişmesi adına her türlü göreve hazır olduklarını söyleyen Başkan Kozak; “Ortak paydamız Kahramanmaraş. Bizler de temsil ettiğimiz esnaf grubumuzun gelişmesi adına her türlü gayreti gösteriyoruz. Şehrimizin kalkınması için de elbette güç birliği yapmamız gerek. Bu anlamda oda olarak üzerimize düşen her göreve hazırız” dedi.

Sohbetin ardından Başkan Kozak’a bir de plaket takdim eden Başkan Okay, hayırlı olsun ve başarı dileklerini yeniledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co