Başkan Okay gezilerine kaldığı yerden devam ediyor

Başkan Okay gezilerine kaldığı yerden devam ediyor

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Debgici ile birlikte gezilerine kaldığı yerden devam ederek vatandaşların dertlerini dinledi.

Vatandaşlarla birebir görüşen  Okay Budaklı, Çobanlı, Baydemirli, Karamanlı, Boyalı ve Çatmayayla mahallelerini ekipleriyle birlikte karış karış dolaştı. Bu tür detaylı ziyaretlerin sık sık tekrarlanacağını belirten Başkan Necati Okay mesai kavramının iş ile orantılı olduğunu yani iş bitmeden mesailerinin bitmeyeceğini belirtti.  Üç günde birlikte toplamda 22 mahalleyi gezen Okay, halkın eksik ve sıkıntılarını dinledi. Belediye başkanlarını ilk kez karşılayan mahalle sakinleri yapılan ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını dile getirdiler. Bütün mahallelere teknik ekibini de beraberinde götürerek yerinde incelemelerde bulundu.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ a bölge gezisinde Başkan yardımcısı Akif Kahveci,  AK Parti Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Debgici’ de ve beraberinde  Dulkadiroğlu belediyesi meclis üyeleri de gezide başkan Okay’a eşlik ettiler.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co