Başkan Okay; “ 3.Kar şenliği hazırlıklarını yerinde inceledi”

Başkan Okay; “ 3.Kar şenliği hazırlıklarını yerinde inceledi”

Okay; “ 3.Kar şenliği hazırlıklarını yerinde inceledi”

okay

Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından düzenlenen  Yedikuyular Geleneksel 3. Kar Şenliği hazırlıkları tamamlanmak üzere.

okay8

Bu yıl 3. Düzenlenecek Yedikuyular Geleneksel 3. Kar Şenliği Hazırlıklarını tamamlanıyor. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci, Belediyenin Kar Şenliği alanını düzenleme, yolun  açılması, şenlik alanında yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere  Yedikuyulara gittiler.   Hummalı bir çalışma var. Başkan ve Başkan yardımcısı alanı gezdiler yapılacak çalışmar için son talimatlarını verdiler.

okay7

Okay burada, Festival günü olmaması ve hafta içi olmasına rağmen Yedikuyular’a gelen kalabalık  gruplar ile konuştu ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

okay9

Burada bir açıklama yapan Okay; “Dulkadiroğlu Belediyesi olarak Bu yıl. 3.sünü düzenleyeceğimiz ”3. Geleneksel Kar Şenliği” çalışmalarında son durum nedir diye yerinde görelim dedik ve Yedikuyular’a geldik. Burada arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmaları baktık. Yarın  Burada her hangi bir sıkıntı olmasın diye hazırlarımızı göden geçirdik. Yollarımızı açtık. Gelen vatandaşlarımızın araçlarını park etmeleri için yer düzenlemesi yapıyoruz. Bu yıl. Maşallah çok güzel kar yağışı oldu.  Vatandaşlarımız araçlarını Yedikuyular yol üzerlerine park etmesinler. Çünkü yol kapanıyor. Trafik akışını engelliyorlar. Dönüş yolu çileye dönüşmesin istiyoruz. Bu gün hava çok güzel burada inşallah yarında böyle olur.  Vatandaşlarımızı yarınki kar şenliğimize bekliyoruz” dedi.

okay3

Başkan Necati okay ve Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci  daha sonra, Yedikuyular sonrası Bertiz yolunun açılması çalışmalarını yerinde incelediler.   Burada çalışan ekipler zor şarlar altında çalışıyorlar. Dulkadiroğlu Belediyesinin ve Büyükşehir Belediyesi’nin araçları burada çalışıyor. Ancak.  Bazı yerlerde dere ve yol düz olmuş. Çığ düşüyor. Tehlike var.  Bu yol üzerinde gidip gelecek vatandaşlarımızın can güvenliği her şeyden önemli. Zaman zaman 4 metreyi bulan kar var. Vatandaşlar bir müddet daha diğer güzergahı kullanmalı. Vatandaşların hayatı her şeyden önemli.

okay6

okay1 okay4

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co