Başkan Mahçiçek’e “Teşekkür” Plaketi

Başkan Mahçiçek’e “Teşekkür” Plaketi

Kahramanmaraş Martı Derneği tarafından, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’e “Teşekkür” Plaketi takdim edildi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş Tabii Hayata ve Hayvanlara Işık Derneği (Martı) Başkanı Çiğdem Şeker ve yönetim kurulu üyelerini konuk etti.

Onikişubat Belediyesi’ne ve Başkan Mahçiçek’e dernek faaliyetlerine sundukları katkı nedeniyle plaket takdim eden, Dernek Başkanı Çiğdem Şeker, “Başkanımız tüm faaliyetlerimizde yanında. Maddi ve manevi desteğini her zaman hissettik. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mahçiçek ise, “Onikişubat Belediyesi olarak her zaman toplumumuzun tüm kesimleriyle birlikte olmaya, gayret ettik. Belediyeciliğin en önemli yanlarından birisi de hiç kuşkusuz sosyal sorumluluk çalışmalarıdır. Bu noktada da gerçekten Onikişubat Belediyesi olarak çok iyi bir noktada olduğumuza inanıyorum. İnşallah bu faaliyetlerimiz bundan sonra da devam edecek” diye konuştu.

Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaret, fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co