Başkan Mahçiçek, Doktorları Ziyaret Etti

Başkan Mahçiçek, Doktorları Ziyaret Etti

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde görev yapan doktorları ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ali Ünsal’ın da eşlik ettiği ziyarette, Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Ali Nuri Öksüz ve görevli doktorlarla bir araya gelen Başkan Mahçiçek, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Ziyarette konuşan Başkan Mahçiçek, hekimlerin ve sağlık çalışanlarının hayati olmasının yanı sıra manevi yönden de en ulvi görevlerden birini yerine getirdiğini söyledi. “Bizim inancımıza göre bir insanı kurtaran, tüm insanlığı kurtarmış gibidir” diyen Mahçiçek, şunları kaydetti:

“Dolayısıyla sizler her gün insanlarımızı kurtarıyor, yaşama bağlıyorsunuz. Bu nedenle sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizlerin de yakinen bildiği gibi ülkemizde son yıllarda sağlıkta gerçekten çağ atladı. Bunda hükümetimizin başarısı kadar sizlerin de emeği çok büyük. Geçmişte kentimizde tedavi edilemeyen bir çok hastalık sizler sayesinde, bu güzel fiziki mekanlarda tedavi ediliyor. İyi ki varsınız, hepinize şükranlarımızı sunuyoruz. Bu vesileyle tüm hekimlerimizin, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını yürekten kutluyorum.”

Hastane Yöneticisi Öksüz ve hekimler de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Mahçiçek ve Başkan Yardımcısı Ünsal’a teşekkür ettiler.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co