Başkan Mahçiçek: “Alçakça Pusu Kuruyorlar”

Başkan Mahçiçek: “Alçakça Pusu Kuruyorlar”

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş Onikişubat ilçesi  Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Hakkari Dağlıca ve Iğdır Dilucu’nda cizrede gerçekleşen terör saldırılarında vatan evlatlarını şehit verdiklerini söyleyerek: “ Alçakça şerefsizci pusu kuruyorlar, devletimiz köklerini kazıyacaktır,” dedi.g

Başkan Mahçiçek :  terör saldırılarını lanetledi.

Tüm Türkiye’nin 33 şehit verdiğimiz Dağlıca ve Dilucu , Cizre saldırıları karşısında PKK terörüne karşı tek yürek olduğunu ifade eden Mahçiçek, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Maalesef önceki gün HakkariDağlıca’da 16, bugün Iğdır Dilucu’nda 14 , Cizre de 3 vatan evladı, şehadete yürüdü. Bu saldırılar karşısında sadece şehitlerimizin değil, hepimizin evlerine ateş düştü. Üzüntülüyüz, kederliyiz ama teröre karşı tek yüreğiz. Bu alçakça pusuyu kuranlar, ülkemizde huzur, güvenlik ve barışı tehdit eden eli kanlı teröristler, şunu unutmasınlar ki; bu vatan bölünmeyecek… Kalleş pusularınız, adice saldırılarınız bu milleti asla yolundan döndüremeyecek.

Sizler, eli kanlı teröristler, tarihin utanç sayfalarına, günümüzün esvel-i safilinleri olarak geçeceksiniz. Karşısına çıkmaya cesaret edemediğiniz, Mehmetçiklerimiz ise hem Allah’ın hem de milletin rızasını kazanarak, Allah yolunda şehit olmanın huzuruna erecekler.

Millet olarak yastayız, memleketi her neresi olursa olsun tüm şehitlerimiz yüreğimizi dağlıyor. Ancak her iki saldırıda da kahraman şehrimizin kahraman bir evladını kaybetmiş olmak acımızı daha da katlıyor. Bu vesile ile Dağlıca’da şehit düşen Harun Saltalı ve Dilucu’nda şehit olan Başkomiser Mehmet Parlak kardeşlerimi, aynı saldırılarda şehit olan tüm güvenlik güçlerimizi rahmetle anıyoruz. Rabbim, aileleriyle birlikte tüm milletimize ve Türk Silahlı kuvvetlerimize sabrı cemil nasip etsin. Milletimizin başı sağ olsun.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co