Başkan Kızılseki: “Bu Topraklar Bizim Namusumuzdur”

Başkan Kızılseki: “Bu Topraklar Bizim Namusumuzdur”

Ülkenin birliği ve demokrasiye karşı gerçekleştirilen darbe teşebbüsü kınamak üzere Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki bir açıklamada bulundu.

Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki, darbe hareketiyle ilgili olarak “Türkiye’yi üzen, birçok insanı heyecanlandıran bir olay yaşandı. Eski darbelerin, özellikle ekonomik anlamda insanları nasıl kötü günlere götürdüğünü bilen biri olarak, kışkırtma olayıyla insanımızın yaşamını nasıl etkilendiğini, ülkedeki birlik beraberliği nasıl yaralamaya çalışıldığını, ülkenin kaosa sürüklenmek istendiğini gördük. Ama Allah’a hamd ediyoruz, devlet erkânımızın ve milletimizin bu olay karşısında nasıl duyarlı davrandığını da gördük. Cumhurbaşkanımızın, olayın ilk anından itibaren davranışı, takdire şayandır. Ülkemiz uçurumun kenarından dönmüştür. Yarın çok farklı durumlarda olmaması, bu tuzağa düşmemek için, bu tehlike Türkiye’nin üzerinden geçene dek, bir kuşun dahi hayatına kast edilmediğini anlayana dek, ülkemizi sonuna dek koruyalım. Bu topraklar bizim namusumuzdur, canımızdır. Bu kadar kısa sürede darbeyi bastıran bir millet olduk. Bizler tabelaları, fikirleri ayrı siyasi partiler olarak, söz konusu ülkemiz iken, birlik olmalıyız. Çağlayancerit halkı olarak vatan için birleşelim. O olay karşısında Boğaz köprüsünde tankın önüne kafasını koyan o çocuklar, hiçbir şey beklemeden vatan için duruş sergilemiştir. Bu olayda şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifa diliyorum. Vatanımız sağolsun” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co