Başkan Güven’den çat kapı iftar

Başkan Güven’den çat kapı iftar

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve Belediye Meclis Üyeleri, İftarda Pınarbaşı Mahallesi’nde yaşayan Özcan ailesinin çat kapı konuğu oldu.

İftar saatinin gelmesi ile birlikte aile ile beraber oruçlarını açan ve iftar sonrası çay sohbeti yapan Başkan Güven şunları söyledi; “Bugün çiğdem bacımızın misafiri olduk, bize sofrasını açtı. Allah razı olsun oruçlarımızı bacımızın hazırladığı yemekler ile açtık. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Ramazan da bizleri kabul ettiği için, önceden de haber vermedik Allah razı olsun ev halidir ne olur ne olmaz yine de bizleri kabul etti. Annemiz ve çocuklarımız burada, Çiğdem Özcan bacımız üç çocuğu ile mücadelesine şereflice devam ediyor, inşallah bizlerde bundan sonra bacımızın, çocuklarımızın ve ailemizin yanındayız. Meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte geldik, ailemiz ekmeklerini bizlerle paylaştılar ben tekrar Çiğdem bacımıza ve ailesine çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

afşinçatkapı (2)

Minik Melik’ten Cumhurbaşkanına Davet;

Ailenin miniği olan küçük Melik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı evlerine davet ederek çağrıda bulundu, Minik Melik davetinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini, Başkan Güven ve ablası ile birlikte Rabia işareti yapıp, Cumhurbaşkanını evlerinde görmeyi çok istediğini söyledi.

afşinçatkapı (5)

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’i iftarda sofrasında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Çiğdem Özcan ziyaretlerinden dolayı Başkan Güven ve beraberindekilere teşekkür etti.

Aile ile hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından Başkan Güven ve Belediye Meclis Üyeleri Özcan Ailesinin evinden ayrıldılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co