Başkan Güven Muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Güven Muhtarlarla bir araya geldi

Büyükşehir yasasıyla Afşin Belediyesi’nin hizmet alanının 23 kat arttığını dile getiren Güven, şöyle konuştu: “Belediye olarak daha önce hizmet alanımız 60 kilometrekareydi” dedi.

Büyükşehir yasasıyla birlikte bin 387 kilometre kareye yükseldi. Afşin Belediyesi olarak ulaşabildiğimiz her yere hizmet götürme gayretindeyiz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesiyle birlikte omuz omuza vererek vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 2017 yılı içerisinde Afşin büyük bir dönüşüm sağladı. 2018 yılında da eksik kalan hizmetlerimizi tamamlayarak 2019 seçimlerine çok güçlü gireceğiz. Bütün hizmetler yapılır. Önemli olan devletimizin ayakta kalmasını sağlamaktır.

Hepinizin gündemi yakından talip ettiğinizi biliyorum. Komşumuzun başına ne gelirse bana ne diyemiyorsak. Haktan batılı ayırabiliyorsak millet olarak da bize Rabbimin yüklediği kader bu olsa gerek diye düşünüyorum. Çünkü Türk milleti tarih sahnesine çıktığı günden beri tüm mazlumlarının umudu olmuş tüm zorluklara karşı bana ne dememiş çarpışmış. Şuan da aynı durumdayız. Rabbimden gelen baş tacı madem bu milletimize böyle bir görev yüklemiş inşallah bize kul olarak da yüklediğimiz yükü de devam ettirmekten başka bir şey düşmüyor.

Bu toplantıya katılan tüm muhtarlarımıza ve birim amirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıya, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Afşin Şube Sorumlusu Ekrem Kala, Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Hidayet Çakmış, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç, Afşin Belediyesi başkan yardımcıları, birim amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co