Başkan Fatih Mehmet Erkoç ve Ekibi

Başkan Fatih Mehmet Erkoç ve Ekibi

Fatih Mehmet Erkoç  son yapılan mahalli seçimler sonucu Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanı oldu. Seçildiğinden bu yana oluşturduğu ekibi ile  çalışmalarını sürdürmektedir.

Bazı sosyal medya sayfalarında Başkanı eleştirmek adına olmadık sözler uyduruyorlar.. Bunların hiç bir dayanağı olmadığı gibi üstelik mertçe yapılan bir eleştiri olmadığını da müşahade ediyoruz.

Elbette eleştiri güzel bir şey. Eleştiri eksikler söylendiği zaman anlamlıdır. Ancak  isimlerini bile yazmaktan çekinen  bazı aşağılık duygusuna kapılmış kişiler adete iftira atıyorlar.

Belediye Başkanı milletin oyları ile seçilmiştir.  Belediye başkanına atılan iftira ve galiz sözler bu millete atılmış demektir.   Eğer elinizde belgeniz varsa bunları yetkili mercilere sunarak vatandaşlık vazifesini yapmış olursunuz.

Ama görüyoruz ki  yazdıklarınızın   hiç bir dayanağı yoktur.

Sayın Fatih Mehmet Erkoç kendi çalışma arkadaşlarını seçerek hizmetlerini sürdürmektedir. Bu çalışma arkadaşları elbette Kahramanmaraşlılar adına ona tabidirler. Onun emir ve komutasındadırlar.  Siz bu hiyerarşi içinde   çalışan kişilere yalakalık yapıyor diyemezsiniz.  Küçük bir esnaf bile yanında çalıştırdığı çırağından bir duruş bekler. Hele ki bir milyonu aşkın bir şehrin meseleleri  tabiri caizse değnek  atma  çözüme ulaştırılamaz.

Seçimler yapılırken Fatih Mehmet Erkoç ‘un karşısında  ciddi olarak seçime giren adaylar vardı.  MHP ,CHP gibi önemli partiler önemli adaylar çıkartmışlardı. Ancak Kahramanmaraşlının tercihi Ak PARTİ  adayı Fatih Mehmet Erkoç’tan yana oldu.

Bunu kıskanmanın ,sindiremeyenlerin hiç  kimseye faydası olmaz..

Bazı isimler var ki eleştirinin ötesinde  çamur atma ,şantaj yapma  duygularını taşımaktadır.

Bu insanlığa sığmaz.  Bu her şeyin ötesinde yüz binlerce  oy veren Kahramanmaraş insanına hakarettir.

İş yapan adamın hatası olur. Yanlışı olur. Eğer ciddi olarak elinizde bir şey varsa bunu ortaya koymalısınız. Yoksa uyduruk  ifadeler ve sahte sosyal  medya hesaplarla sanal alemde sözler  yazmak  basitliktir..  Bir insanın söylemediği sözü söylemiş gibi ilan etmek   en basit ifade ile  terbiyesizliktir.

Sayın Muharrem Erantepli de     Sayın Başkan  Fatih Mehmet Erkoç’un ekibindendir.

Büyükşehir Belediye Meclis üyesi de olan  sayın Muharrem Erantepli’yi çok yakından tanırım. Dürüst,vatansever,milletine hizmet etme yolunda yıllarını vermiş  45 yıllık dostumdur.  Onun çalışmalarını ve gayretini görmemezlikten gelmek  yanlış olur.

Hakkında  sosyal  medya hesabına operasyon yapıp söylemediği sözleri sarf etmişler.  Üstelik Muharrem Erantepli’nin  kullandığı  kelimeler bile değil.

“Fuat Avni ”  takıntısı olan aşağılık duygusuna girmiş   sapkın birisi ,birilerini taklit etmek ve meşhur olmak için  ortaya çıkmış,memleketimizin en dürüst insanlarından biri olan Sayın Muharrem Erantepli’yi  hırslarına alet etmeye çalışıyor. Buna muvaffak olamayacaklardır. . .

Yeri gelmişken sevgili    Gazeteci F. Alper  Gültepe’nin   sosyal  medyada bu  konu ile ilgili yazısını da okumanızı tavsiye ederim.  Tam bir tarafsız  gazeteci  duruşu sergilemiş. Bende kendisini tebrik ediyorum. Keza sosyal medyada bu  insanların hesaplarına operasyon yapanlar  ve asılsız isimlerle hesap açanlar doğrudan doğruya sahtekardır. Dürüst insan mertçe kendi ismi ile ortaya çıkar.

Bizim şehrimizde halen  dedi kodu siyaseti yapan şaşkınlar var.   Bu şehir ülkemizin en güzel yerleşim  merkezlerinden biridir.  Bu şehrin güzelleşmesi için bir taş üstüne  bir taş koyanı alkışlamalı.  Daha iki yıllık Büyükşehir statüsündeyiz. Yıllarca bu unvanı bekledik. Şimdi çalışan bir ekibi karalamanın  kime faydası var.

Ümit ederiz ki sosyal medya hesaplarına müdahale eden bu sapkınlar hakkında gerekli yasal işlemler yapılır.   Bu uydurma ve iftira dolu yazı yazanlar sanırım gazeteci değildir. Eğer gazeteci ise bunlara gazeteci arkadaşlar cevap verecektir. Kahraman  şehrimize bu tip silik ve karaktersiz  insanlar yakışmıyor.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co