Başkan Erkoç: “Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun”

Başkan Erkoç: “Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan bir Ramazanı Şerif’in daha sonuna gelindiğinin altını çizen Başkan Erkoç mesajında şunları söyledi: “Allah’a Hamd olsun millet olarak sevgiyle muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk.

Ramazan ayı boyunca millet olarak bir ve beraber olmanın aynı manevi atmosferi solumanın huzurunu, bereketini yaşadık. Ramazan bizlere bir kez daha kardeş olduğumuzu, milletçe kader birliği yaptığımızı hatırlattı. Komşularımızla, dostlarımızla, akrabalarımızla en önemlisi de İslam coğrafyasındaki kardeşlerimizle ekmeğimizi bölüştük, soframızı paylaştık. Birbirimizle sıkı bir dayanışma içerisinde olduk. Savaştan, zulümden, bombalardan kaçarak ülkemize, şehrimize, sığınan Suriyeli kardeşlerimizle ensar-muhacir anlayışıyla dayanışma içerisinde olmaya çalıştık. Tarih boyunca her zaman mazlumun yanında zalimin karşısında yer almış bir millet olarak katliamlar ve zulümler karşısında sessiz kalmadık. Her zaman olduğu gibi haktan adaletten ve barıştan yana olduk. Ulaşabildiğimiz tüm mağdurlara ve mazlumlara hiçbir ayrım yapmaksızın yardım eli uzatmanın çabası içerisinde olduk.

Bu düşünceler içinde en kalbi duygularımla Ramazan bayramınızı tekrar kutluyorum. Bayramın tüm hanelere tüm ocaklara tüm gönüllere şehrimize, ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa huzur, saadet selamet getirmesini temenni ediyorum.”

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co