Başkan Erkoç Çağlayancerit’te

Başkan Erkoç Çağlayancerit’te

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı’nda bu sefer de Çağlayancerit İlçesi’ndeki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı’nda Çağlayancerit ilçesindeki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Erkoç, Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri ve çalışmaları anlattı.

Başkan Erkoç toplantıda yaptığı konuşmada, daha yaşanılabilir bir Kahramanmaraş için ilçeleri ile beraber gelişmiş kalkınmış bir Kahramanmaraş oluşturmak gayretiyle gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Başkan Erkoç, büyükşehir belediyesi olarak ilçe belediyeleri ve diğer ilgili kurumlarla birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek omuz omuza elbirliği ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Çağlayancerit Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki’nin de katıldığı toplantı sonrasında Çağlayancerit ilçesinde incelemelerde bulunan Başkan Erkoç aynı zamanda esnafları da ziyaret ederek sohbet etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co