Başkan Erkoç Afşin’de inceleme yaptı

Başkan Erkoç Afşin’de inceleme yaptı

AFŞİN- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesi ve ilçeye bağlı mahallelerde inceleme yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, vatandaşlarla bir araya gelip, sorun ve istekleri dinledi.

Başkan Erkoç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak omuzlarındaki vebal ve sorumluluğun bilinciyle hizmet ettiklerini ifade ederek, Afşin ilçesinin en büyük sıkıntısı, içme suyu sorununu çözmek için çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti. Uğradığı her mahallede büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılaşan Başkan Erkoç, “Omzumuzdaki vebal ve sorumluluk ile vatandaşlarımızın bize olan güvenini boşa çıkartmamak için gece gündüz çalışıyoruz. Büyükşehir olarak bizler her noktaya hizmet götürüyoruz. Şehrimizin her karışını geziyor, yapılması gerekenleri tespit ediyor ona göre çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bugünde güzel ilçemiz Afşin’in her mahallesini gezerek vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz” dedi.

erkocafsin (10)

Başkan Erkoç her geçen gün daha güzel işler yaptıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

“İlçelerimizde ve mahallelerimizde sadece altyapı çalışmaları değil, sosyal ve kültürel açıdan da hizmetler götürüyoruz. Nerede ne eksikse önce onu planlıyoruz. Planlamalarımızı yaparak, ondan sonra çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Mahallelerimiz ve ilçelerimizle şimdi hep birlikte büyüyoruz. Gülümseyen yüzünüz ise en büyük ödülümüz.”

Başkan Erkoç, Afşin ilçesi gezisinde çocukları sevindirmeyi de unutmadı, Çocuklara oyuncak hediye etti.erkocafsin (3)

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co