Başkan Çeleğen’e Emniyetten Teşekkür Plaketi

Başkan Çeleğen’e Emniyetten Teşekkür Plaketi

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen’e Ekinözü İlçe Emniyet Amiri Durdu Güverti tarafından İlçe Emniyet Amirliğine verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Başkan Çeleğen’i Emniyet Amir Yardımcısı Fatih Kasapoğlu ve Polis Memurları Zekiye Demir ve Ramazan Yıldırım ile birlikte makamında ziyaret eden ilçe emniyet Amiri Durdu Güverti, Başkan Nursi Çeleğen’e teşekkür etti.

Ekinözü İlçe Emniyet Amiri Durdu Güverti, “Belediye Başkanımız İlçe Emniyet Amirliğine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Emniyet çalışmalarında bizleri hiç yalnız bırakmadı. Belediyemizi her zaman yanımızda hissettiğimiz için kendisine ufak bir teşekkür etmek istedik” dedi.

Başkan Çeleğen’e Emniyetten Teşekkür Plaketi (2)

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen ise Emniyet teşkilatının halkın huzur ve güven içinde yaşamasını sağlayan en önemli kurum olduğuna değinerek; “Ekinözü İlçemiz her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe. 12 bin olan nüfusumuz özelikle yaz aylarında bir anda 100 binlerin üzerine çıkıyor. Turizm merkezi olduğundan dolayı, nüfusu da artıyor. Bu nüfus artışı karşısında emniyetimiz de huzur ve güveni sağlamakla önemli bir iş yapıyor. Yazın 100 binin üzerinde bir nüfusa hizmet vererek önemli bir işi başarıyorlar. Biz de kendilerine elimizden gelen desteği vermekle yükümlüyüz. Son dönemde ilçemizde asayiş olaylarının azalması da emniyet teşkilatımızın ne kadar başarılı çalıştığının bir göstergesi. Bu nedenle başta Emniyet Amirimiz Durdu Güverti bey olmak üzere tüm Polis Teşkilatına teşekkür ederim. Belediyemiz imkanları çerçevesinde kamu kurumlarının ihtiyaçları doğrultusun da hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

Konuşmaların ardından Ekinözü İlçe Emniyet Amiri Durdu Güverti, Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen’e teşekkür plaketini taktim etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co