Başkan Çeleğen, Alişar Grup yolunu inceledi

Başkan Çeleğen, Alişar Grup yolunu inceledi

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Ekinözü Ilıca arasında yapımı devam eden Alişar Grup yolunda incelemelerde bulunarak, bölge mahalleleri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, yapımı devam eden Alişar Grup yolunda incelemelerde bulundu. Beraberinde Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol Şefi Necmettin Atsana, Ekinözü Belediye Meclis Üyesi Cuma Uykun ile birlikte yapımı devam eden Alişar Grup yolunda incelemelerde bulunan Başkan Çeleğen,  “Bu yolun yapımı için mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Çünkü yıllardır kangren haline gelmiş. Mahalle sakinlerinin beklentileri geç de olsa yerine gelmiş oluyor. Çok güzel bir yol yapılıyor, Büyükşehir Belediyemizin özveriyle çalışmaları sonucunda yol halkımızın hizmetine sunulmuş olacak. Büyükşehir Belediyemiz Fen İşleri Daire Başkanlığının yapmış olduğu bu çalışma nedeniyle ben kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Alişar gurup yolu (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co