Başkan Bozdağ, Gazeteciler ile bir araya geldi

Başkan Bozdağ, Gazeteciler ile bir araya geldi

 

Başkan Bozdağ, Gazeteciler ile bir araya geldi

PAZARCIK- Akdo tesislerinde Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçede ve bölgede görev yapan gazeteciler ile, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” sebebi ile bir araya geldi..

Pazarcık ve Bölgesinde muhabirlerin ve basın kurumlarının üstün bir hizmet anlayışı ile fedakârca çalıştıklarını ve toplum değerlerine ters düşmeyecek nitelikte yayınlar yaptığını aktararak, “ Kahramanmaraş’ta ve ilçemizde bölgemizde görev yapan tüm medya mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü´nü kutluyorum.” dedi.

Kamuoyunun doğru ve sağlıklı haber almasında basına büyük görev düştüğünü ifade eden Başkan Bozdağ, “Bizler şehrin idarecileri olarak gazeteci arkadaşlarımızın ne zor şartlar altında halkımızı bilgilendirmek için çalıştıklarının farkındayız. Kamuoyunun hızlı, sağlıklı haber alabilmesi ve olaylara değişik açılardan bakabilmesinde basının rolü çok büyüktür. Gece-gündüz demeden, her iklim şartında halkı bilgilendirmek adına haber peşinde olan gazeteciler, son derece zor ve meşakkatli bir görevi icra etmektedirler.”

Başkan Bozdağ konuşmasın devamında Yerel idareciler olarak özellikle bölgemizdeki yerel basının sorun ve sıkıntılarının çözümü adına her türlü çabayı göstermekteyiz. Basında çalışan arkadaşlarımızın hep yanında olduk ve bundan sonraki süreçte de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde bölgemizdeki basın mensubu arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fakat özellikle yerel basının güçlenmesi adına güçlü birliktelikler kurulması gerektiği kanısındayım. Ancak bu şekilde daha gür bir şekilde sesimizi duyurur ve daha iyi şartlarda görevimizi sürdürürüz diye düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak çalışan siz değerli basın çalışanlarımızı bir kez daha tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”  dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Müdürü M.Fatih Ertaş:” Kahramanmaraş’ın 8 milletvekili varsa 9. Vekil basındır.. 12 Belediye Başkanı varsa 13. Belediye başkanımız basındır, bu sebeple bugün sizlerle bir arada bulunmak bana heyecan veriyor,” dedi.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,Pazarcık Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe, Ak Parti İlçe Teşkilatı Başkanı İ.Mesut Ganidağlı, gazeteciler, belediye basın müdürleri katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co