Başkan Aydın, Muhtarlarla istişare toplantısı yaptı

Başkan Aydın, Muhtarlarla istişare toplantısı yaptı

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, 68 Mahalle Muhtarı ile 6. İstişare ve Değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Başkan Aydın, Mesire Alanında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Belediye hizmetlerinin daha verimli ve daha etkin hale gelmesi için istişare ve değerlendirme toplantılarının artarak devam edeceğini söyledi.

göksun1

Mahalle Muhtarları ile 2016 yılında mahallelerde yapılacak proje ve hizmetleri görüşmek için bir araya geldiklerine vurgu yapan Başkan Aydın, şunları kaydetti: “Değerli Muhtarlarım, bugün sizlerle 2016 yılında mahallelerimizde yapacağımız proje ve hizmetleri görüşmek için toplanmış durumdayız. İlçemiz genelinde hem büyükşehir hem de ilçe belediyesi olarak yapmış olduğu hizmetler var. Toplantımızda bunlardan kısaca bahsedip, bundan sonra yapılması gereken hizmetlerin tespiti ve öncelik sıralamasını yapmak suretiyle ilçemizde belediye hizmetlerinin daha verimli, daha etkin hale gelmesi için görüş alışverişinde bulunacağız. Yaptığımız hizmetleri gözden geçirip, eksikliklerimizi tespit edip, yapmamız gerekenleri de beraberce tespit ederek yolumuza devam edeceğiz.”

göksun2

Kahramanmaraş’ın büyükşehir olmasından dolayı yeniden yapılanma süreci yaşandığına dikkat çeken Başkan Aydın, bu sürece bağlı olarak yaşanan aksaklıklardan dolayı mahalle sakinlerinin ve muhtarların gösterdiği anlayış için teşekkür etti.

Son günlerde artan terör olaylarına da değinen Başkan Aydın, “Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan en kısa sürede çıkmamız için Rabbim’den bizleri daha güçlü kılmasını, daha iyi hale gelmemiz için birlik ve beraberliğimiz daim kılmasını istiyorum. Aziz Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet ve mağfiret, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” şeklinde konuştu.

Talep ve isteklerini toplantıda dile getiren mahalle muhtarları, ayrıca taleplerini Muhtarlık İşleri Müdürü Zekai Demirci’ye yazılı olarak da ilettiler. Toplantıya, Göksun Belediyesi Birim Amirleri ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri, KASKİ ve İtfaiye Göksun Şube Müdürleri katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co