BAŞKA TÜRKİYE YOK!

BAŞKA TÜRKİYE YOK!

Türkiye 784.000 kilometre kare vatan toprağıdır. Bu topraklarımızı canı pahasına koruduk, korumaya da mahkûmuz.

Türkiye’nin ne kimsenin topraklarında gözü var nede kendi topraklarımıza göz dikilmesine müsaade ederiz. 15 Temmuz’da Türkiye’nin istikbaline kastedilmiştir. Demokrasiye kastedilmiştir. Milletin iradesine saygısızca saldırılmış, aziz milletin iradesine ihanet edilmiştir.

Efendiler! Daha ne zaman anlayacaksınız. “ Başka Türkiye yok” Türkiye’de kutuplaşma yaşatmak istiyorlar, su alan gemiye sinsice su taşıyan vatan hainleri anlamıyorlar ki; gemi batarsa hepimiz batacağız, siz kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz? Sizi karaya çıkaracaklarını mı hayal ediyorsunuz? Türkiye’ye çöreklenmek, paramparça etmek, küçük lokmalar halinde yutmak istiyorlar. İşte bu hesapları yapanlar çok önemli bir ayrıntıyı kaçırıyorlar. Türkiye eski Türkiye değil…

Aziz milleti ezik gören zihniyetler, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan halkı meydanlara davet etmesiyle, hesaplarının bozulacağını anlayan FETÖ cü zihniyetlilerinden Kerim Balcı halk silahlı askerin karşısına çıkamaz, çıkmamalı, Erdoğan’ da hissi davranıyor diyerek aziz milleti korkak zannına kapılan zavallılar. Gördünüz mü bu aziz milletin 15 Temmuz’da neler yapacağını? Değil silahların karşısına durmayı, tankların, helikopterlerin, F 16 savaş uçaklarının karşısına dikilmedi mi?

Allah-ü Teâlâ’ya sonsuz şükürler olsun ki; FETÖ darbe girişimi başarılı olmadı. Aziz milletin İman dolu yürekleri meydanlara sığmadı. O yürek FETÖ darbecilerinin kafasına balyoz gibi indi. Darbeciler ve arkalarındaki üst akıllarının da hesapları ters döndü. Neden döndü biliyor musunuz? Çünkü! Türkiye eski Türkiye değil…

“Yeni Türkiye” altmışların. Seksenlerin, doksanların Türkiye’si değil…

Milli irade zemininde bir Türkiye var. Kimse milletin iradesini yok sayamaz.

Yeni Türkiye’de dünya beşten büyük diyerek, her platforma masaya yumruğunu vuran, Türkün vakarını temsil ederek haykıran liderleri var.

Yeni Türkiye’nin ufuklarını anlayamayan, anlamak istemeyen efendiler! “Başka Türkiye yok” Yeni Kapı ruhunu yaşatarak bu ülkeye sahip çıkmaya mahkûmuz.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu “darbe gecesi Erdoğan tatildeydi” gibi hezeyan dolu açıklamaları bırakıp ülke bütünlüğü için bir adım atın.

Türkiye 15 Temmuz darbe girişimi sonrası daha güçlü adımlarla yoluna devam ediyor.

Türkiye Müslüman ve Türk âleminin umududur. O umut dolu gözler için bir olma mecburiyetimiz vardır.

Bu ülkenin kıymetini bilelim.

Çünkü!

Başka Türkiye yok!…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

“BAŞKA TÜRKİYE YOK!” için 2 cevap

  1. Selahattin sönmez dedi ki:

    Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık

  2. dogan dedi ki:

    Ibrahim kardaş ağzına sağlık çok güzel konulara deginiyorsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co