“Başbakanımızı karşılamaya hazırlanıyoruz”

“Başbakanımızı karşılamaya hazırlanıyoruz”

Ak Parti Milletvekili Adayı Nursel Reyhanlıoğlu

“Başbakanımızı karşılamaya hazırlanıyoruz”

Trabzon caddesi üzerinde seçim gezisini sürdüren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Nursel Reyhanlıoğlu: “ 5 Haziran 2015 Cuma günü Başbakanımız, genel başkanımız Ahmet Davutoğlu Kahramanmaraşlılarla buluşacak onu karşılamaya hazırlanıyoruz,” dedi.

5 Haziran 2015 Cuma günü Kahramanmaraş Hafız Ali Efendi (Müftülük meydanı) da Kahramanmaraşlılara hitap edecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu karşılamak için yoğun çaba harcayan Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili adayları çarşı Pazar gezmeye devam ediyor.

Bahçelievler Camiinden başlayarak Trabzon caddesi üzerinde ki esnafları sağlı sollu ziyaret eden Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Nursel Reyhanlıoğlu , Güzelbulut Turizm de ziyaret ederek Mehmet Güzelbulut ile bir süre sohbet ederek mitinge davet etti.

SONY DSC

Ak Partinin Kahramanmaraş’ta ki 6 milletvekilini 7 yapmak için çalıştıklarını ifade eden Nursel Reyhanlıoğlu: “ 2002 den beri her girdiğimiz seçimde Ak Parti Kahramanmaraş’a oyunu artırarak çıktı, İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün, diyerek bizde bu seçimlerde en az bir milletvekili artırmak istiyoruz, bu sebeple sıkılmadık el, ziyaret edilmedik bir tek kişi bırakmamak için sabah başlayarak gece saat 24 00 ‘a kadar çalışıyoruz.

Kahramanmaraş halkından bu çok önemli seçimde bir kere daha destek istiyoruz.. Başbakanımıza yakışan bir karşılama için Hafız Ali efendi meydanını bir kere daha doldurmak istiyoruz,” diye konuştu.

Gün boyu ziyaretine: Ak Parti yönetim kurulu üyesi Cüneyit Doğan, Dulkadiroğlu ilçe yönetimi ve ak partili bayanlar katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co