Başbakanımız ilçemize geliyor

Başbakanımız ilçemize geliyor

Pazarcık Belediye başkanı Yakup Hamdi Bozdağ

Başbakanımız ilçemize geliyor

PAZARCIK / Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağı  Ak Parti Grup Toplantısı’na başbakanımız Ahmet Davutoğlu söz verdi , Pazarcık ilçemizi ziyaret edecek..” dedi.

En kısa zamanda Kahramanmaraş Programı planlayan başbakan Ahmet Davutoğlu, ilçemizde ağırlayacağız diyen Başkan Yakup Hamdi Bozdağ, Ak Parti Genel başkanı ve Başbakan  Ahmet Davutoğlu Hoca’yı Pazarcık’a davet etti.

Belediye Başkanı Bozdağ : Sayın Başbakanı’mız Ahmet Davutoğlu grup toplantısında başta terör ve taşeron işçiler konusunda çok önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakan Pazarcık (1)

Grup Toplantısı sonrası Tbmm İç İşleri Komisyonu Başkanı’mız Sayın Celaleddin Güvenç Bey’in takdimi ile Başbakan’ımızla görüşme fırsatımız oldu. Görüşmemiz’de İlçemizin seçim başarısından söz ederek Sayın Cumhurbaşkanı’mızın Genel Başkanlığı Başbakanlığı döneminde İzmir,Tunceli,Çankaya ve Pazarcık’ı yerel yönetimlerde Ak Parti’li Belediyeler olarak görmek istediğini bu 4 belediyeden sadece Pazarcık’ın Ak Parti saflarına katıldığını belirterek Sayın Başbakanım Kahramanmaraş’ın İzmir’ini aldık Allah’a çok şükür dedim.Sayın Başbakanımızda iç işleri komisyon başkanımız ve ak parti kahramanmaraş millet vekilimiz celalettin güvenç beye dönerek,Celalettin bey en kısa zaman zarfı içerisinde K.Maraş ziyaretimde Pazarcık ilçemizide, ziyaret edelim dedi.Başbakanımızın bunu belirtmesi bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir.İnşallah en kısa zaman dilimi içerisinde Başbakanımız Sn.Ahmet Davutoğlunu ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımı bizzat kendilerine belirttim.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co