Başbakandan müjde bekliyoruz

Anasayfa Genel 09 Nisan 2014
Başbakandan müjde bekliyoruz

Başbakan Kahramanmaraş’a her gelişinde bir müjde veriyor.  Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş’a  son gelişinde  Kahramanmaraş’ın  Büyükşehir olacağı müjdesini vermişti.  Bu müjde Kahramanmaraşlıların hayallerini süsleyen bir  düşünce idi.  Devrin başbakanları her seçim döneminde gelir. Kahramanmaraş’ı Büyükşehir yapacağı söylerdi. Ama seçimden sonra verilen sözler unutulurdu. Fakat Sayın Recep Tayyip Erdoğan  böyle şovlar yapmadı. Seçim politikası yapmadı. Neyse o oldu.

Şimdi Kahramanmaraşlılar Büyükşehir olmaktan mutlu. Daha çok yatırım olacak. İşsizlik azalacak. Şehrimizin kültürel zenginliklerinden daha çok faydalanacağız. Dünya Turizmine katkımız olacak.

Sayın Başbakan  Kahramanmaraş’ı çok sevmektedir. Kahramanmaraşlılar bakan istediklerinde  “Sizin bakanınız benim” demiştir. Kahramanmaraşlılar kendi bakanlarını Recep Tayyip Erdoğan olarak bilmektedirler.  Şimdi Kahramanmaraşlılar kendi ilinin bakanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ,Uluslar Arası Hava Limanı bekliyor.  Hızlı Tren istiyor.  Olimpiyat Stadı ve Uluslar arası spor Kompleksi istiyor. Teknik Üniversite  İstiyor.

Elbistan ve Afşin ilçeleri ile  12 Şubat ve Dulkadiroğlu ilçeleri  arasındaki Ahır dağın dan bir tünel açılarak  mesafenin kısaltılmasını istiyor. Çağlayancerit İlçemiz ile  Elazığ-  Malatya  arasındaki yolların genişletilmesini istiyor.Şehrimizin Turizm potansiyelini yükseltecektir. Bu anlamda Turizme teşvik verilmesini istiyor.

Kahramanmaraşlılar Karacasu Konutlarının   bir an önce teslim edilmesini istiyor.. Kahramanmaraş Güneydoğunun dünyaya açılan kapısıdır.   Kahramanmaraş’a yapılacak olan yatırımlar  Türkiye’nin yüzünü güldürecektir. Kahramanmaraş’a yapılan her yatırım yerini bulur . Boşa gitmez.  Kahramanmaraş Cumhuriyet Tarihi boyunca öksüz çocuklar gibi bir kenarda boynu bükük beklemiştir. Artık Büyük Şehirle birlikte bu boynu büküklükten kurtulmalıdır..  Son on yılda bir takım irili ufaklı işler yapılmışsa da ,Türkiye’ye açılması gereken kapılarımız kapalı durmaktadır.  Kahramanmaraş –Kayseri yolumuz henüz bitmedi. Allah’ın bahşettiği bu tabi güzelliklerin  ülkemiz vitrinine çıkmalıdır.

Kahramanmaraşlı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a hoş geldin diyor. Ve Bakanı olduğu bu şehrin ufuklarındaki perdeyi açmasını istiyor. Kahramanmaraşlı Başbakandan müjde bekliyor. İlimize hoş geldin sayın Başbakan.have a glimpse at the web-site

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co