Başarılı Kursiyerlere İstanbul Gezisi

Başarılı Kursiyerlere İstanbul Gezisi

İSTANBUL/ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi SODES kapsamında düzenlenen Maraş oyuncakları kursuna katılan başarılı olan kursiyerlere İstanbul gezisi yaptırdı.

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Güzelbulut Turizm organizesi ile sabah THY ile İstanbul’a giden Kursiyerler iki gün İstanbulun tarihi ve turistlik yerlerini gezerek Kahramanmaraş’a büyük bir mutluluk içinde döndüler.

Büyükşehir’den Hanımlara İstanbul Gezisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi SODES kapsamında düzenlediği Maraş Oyuncakları Atölyesi Kursuna katılan kursiyerleri İstanbul Gezisi ile ödüllendirdi.

Kahramanmaraş Valiliği koordinasyonunca Sodes projesi kapsamında Dezavantajlı Gruplara Yönelik Sosyal Rehabilitasyon Merkezi ve Maraş Oyuncakları Atölyesi projesi kapsamınca Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nce kursiyerler İstanbul’a götürülerek tarihi mekanlarla alakalı bir gezi yaptırıldı.

Sultan Ahmet Camii, Ayasafya Camii, İstanbul Sardınç (Yerebatan sarayı) Tekne ile İstanbul Boğaz gezisi, Topkapı Müzesi, Kutsal Emanetler , Eyüp camii ve bir çok tarihi mekanı gezme imkanı bulan gurup rüya gibi bir iki günlük gezi yaptı..

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran: “Sodes projesi kapsamında Dezavantajlı Gruplara Yönelik Sosyal Rehabilitasyon Merkezi ve Maraş Oyuncakları Atölyesi projesi kapsamınca kurslarımıza katılan kursiyerlerimize yönelik etkinliklerimiz devam ediyor.

Taşkıran : “  Bu etkinlikler kapsamında hanımlarla İstanbul’a giderek tarihi mekanları gezdik ve iki günlük İstanbul gezimizi tamamladık. Burada daha çok İstanbul’u hiç görmemiş, uçak deneyimi yaşamamış hanımlarımızı iki gün boyunca gezdirerek, onları en güzel şekilde misafir ettik. Güzelbulut Turizm yetkilisi Bekir Doğan bey , Turizm Rehberimiz Burcu hanım , İstanbul bizlere gezdirdi..

İstanbul Hava Alanında Turizm rehberimiz bizi karşıladı..Rehber eşliğinde gezimizi tamamladık. İstanbul Rehberler gezmenin farkını gördük..

Burada başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere, Güzelbulut turizm şirketimize ve diğer ilgililere çok teşekkür ediyoruz. Bu gezimize katılan hanımlarımız da çok hoşnut oldular. İki günlük İstanbul gezimizde Tarihi Yarımada’yı, Sultan Ahmet Meydanı, Dikilitaş, Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Eyüp Sultan Cami ve Türbesi ve Boğaz turu ile gezimizi noktaladık” diye konuştu.

Geziye katılan kursiyerler ise oldukça memnun olduklarını ifade ederek bu gezinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.,” dedi.

Kahramanmaraş’ta hac ve umre yapmaya kendi adına  tek yetkili şirket olan Güzelbulut Turizm , yurt içi turlarında da kendinden söz ettirmeye başladı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co