“Başarılar diliyoruz”

“Başarılar diliyoruz”

Haftalık Gazetelerin temsilcileri Yine Haber Gazetesine hayırlı olsun dedi..

“Başarılar diliyoruz”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi de geçtiğimiz hafta günlük olarak yayına başlayan Yine Haber Gazetesine , Kahramanmaraş’taki yayınlan haftalık gazeteler gurubu ziyarette bulundu.

Trabzon caddesi de faaliyet gösteren Yine Haber Gazetesi yönetim kurulu başkanı Şenel Bağdemci ile bir süre sohbet eden  Kimlik Gazetesi Sahibi Mehmet Fiskeci, Özgürhaber Gazetesi Sahibi Neşe Yıldızhan, Kahramanmaraş Haberim Gazetesi Sahibi İsmail Koyuncu, Medya Gazetesi Sahibi Halil Hınaz, Son Haber Gazetesi Sahibi Adem Gemci, Kahramanmaraş Gazetesi adına Bekir Doğan hayırlı olsun ziyaretinde bulundu..

ziyaretresimleri (1)

Gurup adına konuşma yapan Mehmet Fiskeci: “ Kahramanmaraş’ta günlük çıkan gazeteler Bugün Gazetesi, Manşet Gazetesi ve yeni gazetemiz Yine Haber Gazetesi olunca ilimizde günlük gazete sayısı ikiden üçe çıktı..

Bizlerde, sizlere destek olmak ve hayırlı olsun demek üzere bugün burada şehrimizde haftalık yayınlanan gazetelerimiz , Kahramanmaraş Gazetesi , Özgürhaber Gazetesi

Sonhaber Gazetesi , Kimlik Gazetesi ,Meyda Gazetesi ,Kahraman Haber Gazetesi temsilcileri olarak buradayız sizlerin yanınızdayız.. Kahramanmaraş’ta basın birleşirse, birlik olursa ki biz haftalık gazeteler olarak bunu yapmaya çalışıyoruz bir çok meselemiz kendilğinden çözüleceğine inanıyorum, önce basın içinde barışık olması gerekiyor,” dedi.

Yine Haber Gazetesi yönetim kurulu başkanı Şenel Bağdemci:” Dostlarımızın ağabeylerimizin desteğine önerilerine her zaman ihtiyacımız var, hedefimiz Kahramanmaraş ilimizde etkili bir günlük gazete çıkarmaktır..

Köşe yazarları, haberleri ile ses getiren bir gazete olması için sizlerin destek ve önerilerine her zaman açık olduğumu buradan bir kere daha söylüyorum,” diye konuştu..

Çay – Kahve içilmesinden sonra hayırlı olsun ziyareti samimi dostluk fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co