BAŞARAMAYACAKLAR

BAŞARAMAYACAKLAR

 

Ne zaman Türkler arı olmaktan vazgeçerse, o zaman dünyada adalet yok olmanın eşiğine gelir, o zaman işgal yakındır, o zaman dünyanın her yeri Kerbela, her yeri Suriye, her yeri Irak olacaktır

 

 

Büyük İsrail projesini biliyorsunuz. Nil’den Fırat’a kadar olan bölgede kurulacak Büyük İsrail devleti hayali…

Bu konuda çok yazdım. İsrail, Mısır ile daha önceki yıllarda anlaştı.  Filistin ve Nil nehri arasında kalan Sina çölünün kuzey doğusunu İsrail Mısır’dan satın aldı. Bu bölgede şehirler kurulacak. Şehirler kurulması için altyapı ve yeşillendirme çalışmaları hale sürüyor.  Bu plana göre Gazze şeridinde kalan Filistinliler Sina’ya doğru göçe zorlanacak ve buradaki şehirlere yerleştirilecek. Nil Nehri’nin doğusunda ise İsrail birlikleri olacak. Yâni İsrail “Büyük İsrail” projesinin güney ayağını oturtmuş olacak.

15 Temmuz’da Allah esirgesin ülkemiz bu plan dahilinde bölünecekti. Beceremediler, bugün de milletim bu oyunu bozuyor. Oyun bozanlardan Allah razı olsun. Yani Suriye, İran, İran ve Türkiye’de birer küçük İsrail kurulacaktı. Bunlarda sözde ‘Büyük İsrail” için kuzey planlamaydı.

Açalım,  Suriye’nin kuzeyinde İsrail’e bağlı otonom bir komünal Kürdistan şartı var. PKK’nın Suriye kolu PYD ve YPG’ye yapılan yığınaklar bu bölgenin ÖSO’dan kurtarılması ve savunulması için…

Peki, kime karşı? Karşılarında Türkiye’den başka duran hiçbir ülke yok. Rusya’nın Suriye’deki varlığı İsrail’in emri iledir.

Tiyatroya aldanmayın. Şu anda Şam’ın güneyinde Dara bölgesinde saldırılar arttı. Güneyde bu bölgeyi, daha sonra Kuzeyde de İdlib’i almayı kafaya koydular.  Ancak Rabbim yine planlarını Türkiye ile bozdu.

 

YİNE DESTAN YAZIYORUZ

Şunu söylemik istiyorum. Bu bir din savaşıdır. İsrail Ortadoğu satrancının köşede bekletilen sessiz şâhıdır. Türkiye ise savaşarak o şaha yaklaşan rakip şah. Bir an önce Suriye’nin kuzey batısında Afrin’i, Fırat çevresinde de Menbiç’i özgürleştirip bu planı deforme edeceğiz. Yeni bir oyun kuracaklar. Yeniden saldıracaklar. Yeniden bozacağız. Hâbil’den Kerbela ’ya, Malazgirt’ten Kosova’ya ve 15 Temmuz’dan kıyamete kadar.

Ama göklerden gelen bir karar vardır…Her zaman karşılarında bu ruh ile kaynamış bu milleti bulacaklar. Ya Allah Bismillah Allahuekber çığlıkları arzı da arşı da titretecek. Evet  meydanlar pehlivansız kalmayacak.

O zalimlerin saklanacağı millet bu millet, o zalimlerin korktuğu devlet bu devlet…

Küçük bir provaydı şahitlik ettikleri. Korkusuzca, çıplak elleri ile işgalcilerin tanklarını, silahlarını ele geçiren yiğitlerin resmi geçişine şahitlik ettiler. “O yiğitlerin ellerinde silah olduğu zaman ne olacak kâbusu” uyutmuyor hiçbirini. 15 Temmuz’dan beri uyumayan bir tek biz miyiz sanıyorsunuz?

Bizden daha temkinliler. Daha uykusuzlar. Daha hırçınlar. Büyük İsrail ile ilgili planı anlatmaya devam ediyorum. İsrail’in güneyini Sina çölü ile kuzeyini de Suriye ile güvene aldıktan sonra Doğu ve Batı kalıyor geriye. Büyük İsrail projesinin batısında Kıbrıs, doğusunda ise Irak mevcut…

 

HATIRLAYALIM

Amerika’nın özellikle Ortadoğu’da bazı ihaleleri Rusya’ya bıraktığından bahsetmiştim. Burada bir güç savaşı yok, burada bir paylaşım var. İki ülkenin de amacı büyük İsrail için zemin hazırlayıp karşılarında durabilecek olan tek gücü diskalifiye etmek. Hendek savaşında kullandıkları vekil orduları perişan oldu. El-Bâb’da kullandıkları ikinci vekil orduları perişan oldu. Güneydoğuda hendeklerden aldığımız savaşı Suriye’ye taşıdık. 15 Temmuz’da durdurduğumuz tankları Suriye’ye gönderdik. Yakında Irak’ta da ortalık karışacak. Bütün hesapların yapıldığı bu dönemde Türkiye’yi ne olursa olsun meşgul etmek zorundalar. İçerideki hainler bunun için birleştiler. Kurdukları tuzakla bizi iç kargaşaya, ekonomik sıkıntıya maruz bırakmak istiyorlar. Ama başaramayacaklar. (Bi Simit)

Evet oyun bu ancak dediğim gibi Rabbim onların oyunlarını bozuyor. Planları bozuludukça da çırpınıyorlar, bunun için ayağımıza kadar geliyorlar.

Anlayanlar, anladı. Anlamayana ne diyelim!

Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co