Başak Traktör Bursa Tarım Fuarı’nda

Başak Traktör Bursa Tarım Fuarı’nda

Bereketin sembolü Başak Traktör, bugün açılan Bursa Tarım Fuarı’nda yeni ve iddialı modelleri ile görücüye çıktı. Düşük yakıt tüketimi, düşük bakım maliyeti, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı ile her zaman çiftçinin yanında olan Başak Traktör, 17 Ekim’e kadar açık kalacak fuarda yeni modellerinin tanıtımını yapacak.

 

Başak Traktör Genel Müdürü Ertan Paşa, tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım sektöründe önemli yere sahip olan Bursa’da 12 yıldır başarı ile düzenlenen Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılmaktan mutlu olduklarını söyledi.

 

Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın, Türkiye’de düzenlenen tarım fuarları içerisinde 7 iklim coğrafyasına hitap eden tek fuar olduğuna dikkati çeken Paşa, “Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda, hedef kitlemize yeni ürünlerimiz dahil tarla ve bahçe tarımı için üretilen traktörlerimizi tanıtacağız” dedi.

 

Paşa, Mehter Takımı ve Kılıçkalkan gösterisi ile başlayacak olan açılış etkinliğini,  Ankara’da yaşanan terör olayları ve yas nedeniyle iptal ettiklerine vurgu yaptı.

BAŞAK TRAKTÖR BURSA TARIM FUARI'NDA (5)

BAŞAK TRAKTÖR

Temelleri 1914 yılında atılan ve 2012 yılında SANKO Holding bünyesine katılan Başak Traktör’ün Adapazarı’ndaki fabrikası 39 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere yaklaşık 275 dönüm araziye sahiptir. Yılda 10 bin traktör üretilebilecek kapasiteye sahip olan Başak Traktör; Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağının yanı sıra, ekonomik ve kolay ulaşılabilir yedek parça stokuyla çiftçinin ihtiyacına cevap veriyor. Tesiste traktörün motor, şanzıman, hidrolik gibi tüm ana parçaları işlenip üretilebiliyor. Yüzde 100 yerli sermayeyle üretim yapan Başak Traktör’ün, farklı segmentlerde 2×4 ve 4×4 çekişli 70 çeşit traktör modeli bulunuyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co