Baro İftarda diş kirası verdi !

Baro İftarda diş kirası verdi !

Baro İftarda diş kirası verdi !

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Barosu gelenek iftar yemeğine gelen avukatlara diş kirası vererek teşekkür etti..

Baro Başkanı Vahit Bağcı :” Osmanlı Saray Kültürü geleneğinde, davette iştirak edenlere, diş kirası altın verilir.. bizde iftar yemeğimize katılanlara, kaysı, lokum, bademli şeker, hurmadan oluşan iftarlık diş kiramızı çıkıştı üyelerimize sunduk,” dedi.

Önceki gün akşam  Baro altındaki Gümüşhan Restorandaki iftara avukatlar ve  eşleri, hakim ve savcılar, stajyer avukatlar ile Baro çalışanları katıldı.

Yaklaşık 350 kişinin katıldığı iftar programında konuşan Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Vahit Bağcı, geleneksel hale getirdikleri iftara katıldıkları için tüm misafirlere teşekkür etti, ramazanlarını kutladı.

Doğu’dan gelen 6 şehit cenazesi içinde üzüntüsünü dile getiren Baro Başkanı Vahit Bağcı, yüreklerinin yandığını söyleyerek, terörü şiddetle lanetlediğini belirtti ve; “Bu ay birlik ve beraberliğimizin pekiştiği manevi ve bereketi diğer raylardan fazla olan ayda, tüm hakların savunucusu avukat arkadaşlarımız bizi yalnız bırakmadılar. Tüm misafirlere teşekkür ediyor, herkese hayırlı ramazanlar temenni ediyorum” diye konuştu ve son olarak sözü tekrar teröre getirerek, ülkenin terör belasından bir an önce kurtulması gerektiğini kaydetti ve güçlü devlet karşısında terörün barınamayacağını sözlerine ekledi.

İftar programına ayrıca Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yabanoğlu ve diğer adli yetkililer de eşleri ile birlikte katıldılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co