Balsuyu; “Dualarımız kahraman Mehmetçiğin zaferi içindir”

Balsuyu; “Dualarımız kahraman Mehmetçiğin zaferi içindir”

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyindeki Afrin’e yaptığı operasyonla ilgili açıklama yaptı.

Balsuyu yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Baş komutanımız liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kahraman ordumuzun ülkemiz ve bölgemizin güvenliği için Afrin’e başlattığı Zeytin Dalı harekatının zaferle sonuçlanacağına inanıyor millet olarak yanlarındayız.
Kahraman Mehmetçiğimizin burnu kanamadan hedefine ulaşıp, bölge halkının güvenliğini ve huzurunu sağlayıp ülkemize geri dönmesi için dua ediyoruz. Allah askerimizin yardımcısı olsun.
Tarihi şanlı zaferlerle dolu kahraman ordularımız her zaman mazlumun yanında hainin, soysuzun ve zalimin karşısında olmuştur. Kahraman ordumuzun Afrin’e yaptığı Zeytin Dalı harekatında da mazlumları koruyarak zalim ve soysuz teröristleri ezmek için yola çıkmıştır. Allah Muaffak eylesin.
Milletimizin duaları ile Komutanlarımızın ve Mehmetçiğimizin feraseti ile tarihte olduğu gibi yine vardığı yerde mazlumu koruyup hainleri, zalimleri ve soysuzları ezerek adaleti tesis edecektir
Dualarımız Kahraman Mehmetçiğin zaferi içindir. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co