Bakırcılar odasına aday çıktı

Bakırcılar odasına aday çıktı

Bakırcılar Odası Başkan Adayı Durdu Yıldız, “Kahramanmaraş’ımızı dondurmada olduğu gibi bakırcılığı, alüminyumculuğu ve diğer meslekleri de ön plana çıkarmak için çalışmalar yapacağız” dedi.

Ocak ayı içerisinde yapılacak olan Bakırcılar Odası seçimi öncesi sanayi esnaflarından Durdu Yıldız, Bakırcılar Odasına adaylığını açıkladı. İşyerinde kendisine destek veren esnaf arkadaşları ile bir araya gelerek adaylığını açıklayan Yıldız, Başkan seçilmesi halinde önemli çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

Durdu Yıldız Bakırcılar Odası Başkan Adayı (11)

‘BİZ YAPAMAYACAĞIMIZ HİÇBİRŞEYE SÖZ VERMİYORUZ’

25 yıldır bakırcılık sektöründe olduğunu söyleyen Yıldız, “Ben 25 yıldır bakırcılığa hizmet eden bir dökümcü olmam hasebiyle, bakırcılığında tüm sorunlarına vakıfım. Biz yol arkadaşlarımızla bu sorunları nasıl çözebiliriz, bu mesleği nasıl devam ettirebileceğimizin arzu ve isteğiyle yola çıktık. Hepimizin gayesi budur. Biz Allah nasip ederse alttan eleman yetiştirmek için çaba sarf edeceğiz. Odamızın var olan arsasına odamızı yaptıracağız. Maraş’ımızı dondurmada olduğu gibi bakırcılığı ve odamıza kayıtlı olan alüminyumculuğu ve diğer meslekleri de ön plana çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Biz yapamayacağımız hiçbir şeye söz vermiyoruz. Yapılabilir olanları da yapmak için gerekli gayreti göstereceğimize, esnafımızın şikâyetlerine kulağımızı kapatmayacağımıza ve zaten var olan sorunları el birliğiyle çözeceğimize söz veriyoruz. Bu güzide mesleğimizi hak ettiği değere kavuşturacağımızı ve şehrimizde bakırcılığın gelişmesine katkı sağlayacağımızı umuyorum” şeklinde konuştu.

Durdu Yıldız Bakırcılar Odası Başkan Adayı (14)

Durdu Yıldız Bakırcılar Odası Başkan Adayı (9)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co