Bakır Toprağa verildi..

Bakır Toprağa verildi..

Mahmut Bakır Toprağa verildi.

Dün evinin balkonundan düşerek feci şekilde can veren Kahramanmaraş Büyükşehir belediyesi Park ve Bahçeler müdürü Mahmut Bakır bugün cuma namazından sonra toprağa verildi.

Ulucamiide kılınan cenaza namazından sonra göz yaşları arasında toprağa verilen Mahmut Bakır için bir mesaj yayınlayan  Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç

MESAİ ARKADAŞIMIZI KAYBETTİK…

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hayatını kaybeden Park ve Bahçeler Müdürü Mahmut Bakır için bir taziye mesajı yayınladı.

Belediye Başkanı Erkoç mesajında, memleketine hizmet için yıllarını vermiş, çalışkan bir mesai arkadaşlarını vakitsiz kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek; “Mesai Arkadaşımız Mahmut Bakır’ı müessif bir kaza neticesinde kaybettik.

Çok sevdiğimiz, dürüst, düzgün, çalışkan,  insanlara hizmet etmek aşkıyla yanıp tutuşan, insanlara yardımcı olan, yol arkadaşımız, bir kardeşimizdi. Vefat ettiğini duyduğumuzda çok üzüldük. Beklenmeyen bir ölüm oldu.

Çok büyük bir acı, çok büyük bir kayıp. Takdir-i ilahi böyleymiş. Rabbim mekânını cennet etsin. Kederli ailesine de Allah’tan sabırlar diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

“Bakır Toprağa verildi..” için bir cevap

  1. nedim arslan dedi ki:

    sayın başkan önçelikle allah hayırlı uğurlu eylesin yolun açık olsun mutlakaki ölüme çare yok ılıca mahellesinin sıkıntılarını nezaman cözmeye başlanacak ara sokak ların yolları herşeyden önce hamam bedeli 5 kişilik bir aile çok büyük külfet oluyor ev kirası günlük 2 defa yirdigi zaman suya çok külfet oluyor 3500 den daha hic fiyatların düşdügünü dumadıkta inşallah 2 tl ye duyarız inşallah başkan oraya giden zeten gariban vatandaş durumu iyi olan denize gidiyor aynı ekinözü gibi olmasın 1 tepsi tava pişittiriyorsun ekinözünde 3 tl ılıcada 2 tl ekmek 700krş birkişi 2 tane yer tartma yok bunlara bir ikaz edersiniz inşallah iyi çalışmalar kolay gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co