Bakanlar Ünal ve Yıldırım’dan Vali Güvençer’e ziyaret    

Bakanlar Ünal ve Yıldırım’dan Vali Güvençer’e ziyaret    

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mahir Ünal,  geçtiğimiz Cumartesi günü Ulaştırma Çalıştayına katılmak ve Göksun Yolunda incelemelerde bulunmak Kahramanmaraş’a geldi.

Kahramanmaraş Havalimanında Kahramanmaraş Vali Mustafa Hakan Güvençer, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri,  Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,  Ak Parti İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, Protokol üyeleri ve çocuklar çiçeklerle karşıladı.

bakan vali4

Karşılamanın ardından ilk ziyaretini Kahramanmaraş Valiliğine yapan Bakanlar Binali Yıldırım ve Mahir Ünal, burada Vali Mustafa Hakan Güvençer, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve kamu kurum müdürleri tarafından karşılandı. Valilik Ziyaret Defterini imzalayan Bakan Yıldırım’a ve Bakan Mahir Ünal’a, Vali Mustafa Hakan Güvençer tarafından her Bakan adına 10 bin fidan dikim belgesi takdim edildi.   Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer Bakanlara Brifing verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Bakanlar, daha sonra Ulaştırma Çalıştay’ına katıldı.

Yoğun katılımla yapılan Ulaştırma Çalıştay’ında, Kahramanmaraş’ın ulaştırma ile ilgili sorunları, ihtiyaç duyulan projeler, karayolu, hızlı tren ve havalimanı ile ilgili konular üzerinde duruldu.

Bakanlar Ulaştırma Çalıştay’ı sonrası Kahramanmaraş-Göksun yapımı devam eden tüneller ve viyadükleri incelediler.  Bakanlar, Göksun Şantiye Şefliği’ne geçerek çalışmaların son durumu hakkında detaylı bilgiler aldılar.

bakan vali 3

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co