Bakanlar Ünal ve Yıldırım’dan, Başkan Erkoç’a ziyaret

Bakanlar Ünal ve Yıldırım’dan, Başkan Erkoç’a ziyaret

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal çalıştay için geldikleri Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret ettiler.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Erkoç, yaptığı sunumla Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları ve yapacağı projeleri anlatarak Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ı bilgilendirdi.

Bilgilendirmenin ardından Bakan Yıldırım Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a sunumundan ve yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

makam ziyareti (2)

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’a birer adet Katılım Belgesi takdim etti.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ın Büyükşehir Belediyesi ziyaretine Vali Mustafa Hakan Güvençer’in yanı sıra AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, belediye başkanları, meclis üyeleri ile diğer ilgililer katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co