Bakan Yıldırım’a Azerbaycan Bayrağı hediye edildi

Bakan Yıldırım’a Azerbaycan Bayrağı hediye edildi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Uluslararası İlişkiler öğrencisi, Kahramanmaraş Azerbaycan Eğitim ve Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı, Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği Öğrenci Temsilcisi, Türk Kızılayı Kahramanmaraş Gençlik Kolları Şube Başkanı, İNDEX Derneği Kahramanmaraş temsilcisi ve Zengin Azerbaycan Uğrunda Mücadele Sosyal Birliğinin Türkiye temsilcisi Tural Şahbazlı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’la görüşerek Azerbaycan bayrağı hediye etti.

Kahramanmaraş’a gelen Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mahir Ünal ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleşen “Ulaştırma Çalıştayı”na katılan Şahbazlı basına yaptığı kısa açıklamada: “Bugün gerçekleşen Çalıştayın Kahraman Şehrimiz başta olmakla ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Bakanımız Binali Yıldırım’a Ülkemizi, Üniversitemizdeki Azerbaycan’lı öğrencilerimizi, Kahramanmaraş’ta ikamet eden vatandaşlarımızı temsilen kendilerine Şeref, Şan ve Bağımsızlık sembolümüz, Şehitlerimizin Al kanıyle yoğrulan Şanlı bayrağımızı ve Azerbaycan Milletvekilimiz Ganire Paşayeva`nın “Karabağ Hikayeleri” kitabını hediye ettik. Sayın Bakanlarımıza mütevazi şahsiyetlerinden, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co