Bakan Ramazanoğlu; “Sağlıklı bir sosyal ve psikolojik çevre için medya önemli”

Bakan Ramazanoğlu; “Sağlıklı bir sosyal ve psikolojik çevre için medya önemli”

Bakan Ramazanoğlu; “Sağlıklı bir sosyal ve psikolojik çevre için medya önemli”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile RTÜK işbirliği içerisinde

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı  Prof. Dr. İlhan Yerlikaya,   Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı  Dr. Sema Ramazanoğlu’nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Sıcak bir ortamda geçen ziyarette karşılıklı iyi niyet ve işbirliği yollarının zeminini oluşturacak ve toplumun; aile, kadın, çocuk, genç ve yaşlılar başta olmak üzere tüm kesimlerine yönelik pozitif ayırımcılık içeren çalışmaların yapılması ve desteklenmesi konularında birlikte çalışma niyeti ifade edilmiştir. Bu kapsamda sağlıklı bir sosyal ve psikolojik çevre için medyanın önemi vurgulandı.
Aile kurumunun korunması ve güçlendirilmesi amaçlı medya faaliyetlerinin desteklenmesi yönünde atılacak adımları ve hayata geçirilecek projeleri medya sektörü ile birlikte ele almak için genel yayın yönetmenleri, dizi yapımcıları ve izleyici temsilcileriyle ortak akıl toplantıları düzenlenmesi konuları ele alındı.  Söz konusu çalışmaların hayata geçirilmesi için gerekli talimatlar verildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co